Apple’ın kredi kartı olarak bilinen Apple Card yakında kullanıma başlayacak. Peki Apple Card nedir ne işe yaracak? İşte merak edilen detaylar…

Apple‘ın çok uzun zamandır bahsettiği kredi kartı olan Apple Card, kısa süre içerisinde ceplerde yerini alacak. Son gelen haberlere göre Apple Card Ağustos ayı içerisinde kullanıcılarına kavuşacak. Açıkçası Apple Pay deneyimini arttırmak için gelen Apple kart, daha önceden Mart ayında özel bir etkinlik sırasında tanıtılmıştı.

Fiziksel olarak sınırlı değil!

O günden bu yana çalışanlarına test amaçlı gönderim yapan Apple Card, normal bilindik kredi kartı tasarımı ile aynı özellikle. NFC desteği bulunan bu kartlar, fiziksel olarak sınırlı kalmayıp, Wallet uygulamasında da sanal olarak alışveriş imkanı sunuyor.

Apple Card için MasterCard ile GoldMan Sachs ve iş birliği yolunu tutan Apple, bu bakımdan Wall Street ile beraber buluşuyor. Apple Card için kısa bir süre içerisinde özel olarak düzenlenen tanıtım mutlaka yapılacaktır. Takipte kalın, güncellemeler yapıldıkça sizleri haberdar edeceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz