Asphalt 8 Airborne, Asphalt serisinin yeni oyunu olarak iOS ve Android platformları için çıktı. Yarış oyunu tutkunları tarafından merakla beklenen oyun çok sayıda yeni özellik içeriyor.

En iyi grafik kalitesine ve gerçeklik hissi veren sürüş deneyimine sahip olan Asphalt 8: Airborne, 8 sezon, 180 etkinlik, 47 lisanslı araç ile 9 farklı mekânda oynanan oyunlar için yeni oyun modları içeriyor. Ayrıca tüm bu yenilikleri çok oyunculu modlarla tecrübe edebiliyorsunuz. Çok oyunculu yarış deneyimini Asphalt 8: Airborne oyununda eş zamanlı ve asenkron olmak üzere iki farklı modda görebileceğinizi de belirtelim.

asphalt 8 airborne

Asphalt 8: Airborne’da gerçeklikten de uzaklaşıldığını görünce biraz şaşırabilirsiniz. Öyle ki havada 360 derece dönen araçlar hiçbir şey olmamış gibi yere inebilir. Bunun yanında gerçek motor sesleri ile oluşturulan efektler size tam bir arcade tarzı oyun zevki verecek.

Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt 8: Airborne, Android versiyonunda Google Play Games desteği sunuyor bu da kullanıcılara daha sosyal bir oyun deneyimi sunuyor.

asphalt 8 airborne 2

Asphalt 8: Airborne’un Windows Phone platformu için sonbaharda yayınlanması bekleniyor.

Android akıllı telefon ve tablet için Asphalt 8: Airborne indir:

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM]

iPhone ve iPad için Asphalt 8: Airborne indir:

[appbox appstore 610391947]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz