Ubisoft tarafınca kısa süre önce Assassin’s Creed 3 Remastered çıkış tarihi duyuruldu. En sevilen yapımların başında yer alan Assassin’s Creed 3 yeniden karşımıza çıkarken, HDR ve 4K desteğini de beraberinde getiriyor. Açıklamalara göre oyun 29 Mart 2019’da yeniden karşımıza Amerika devrimini canlandırarak gelecek.

Assassin’s Creed 3 Remastered çıkış tarihi belli oldu!

Ubisoft’un son yaptığı açıklama ile beraber, kısa süre önce yayınlanmış olan fragmanla birlikte Assassin’s Creed 3 Remastered’in çıkışı netleşti. Oyun 29 Mart 2019‘da geliyor. Oyun için yayınlanan fragman ile izleyen kullanıcılar yeniden 2012 yılına gitti diyebiliriz.

Aşağıda videoda görebileceğiniz gibi yeniden geliştirilmiş olan oyun grafikleri bizleri hayran bırakıyor. Günümüze göre uyarlanan Assassin’s Creed 3’ün grafikleri daha fazla etkileyici bir atmosfer elde ediyor. Assassin’s Creed 3 ile beraber bir rekor daha kuran yapımcı, bir diğer açıklamasında 4K ve HDR desteğinin de olacağını duyurmuş oldu.

30 Ekim 2012’de karşımıza çıkan oyun 29 Mart 2019‘da yeniden karşımıza çıkmasıyla, George Washington‘ın kral olmaya çalıştığı ek paketi yeniliklerle geliyor. Ek paketler artık daha cazip ve daha çekici bir durumda.

Assassin’s Creed 3 nasıl?

2012 yılında karşımıza çıkan Assassin’s Creed 3 için oyuncular bizleri Amerika devrimi dönemine götürerek hikayesel bir canlandırma uyandırmıştı. Amerika devrimi dönemine götüren oyun şimdi ise Remastered ile yeniden duygulandıracak gibi duruyor.

Siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Remastered versiyon ile eskiden olduğu gibi gönüllerde taht kurabilecek mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz