Uzun süredir beklenen Assassin’s Creed Valhalla fiyatı sonunda kendini belli etti. Assassin’s Creed Valhalla oyunu bilgisayar, PlayStation ve Xbox üzerinden oynanabilecek. Ubisoft Türkiye YouTube hesabı üzerinden bir video paylaşıldı ve paylaşılan video Türkçe alt yazılı. Alt yazılı olarak yayınlanan video, sinematik ve grafikleri ile dikkati üzerine topladı.

Oyunun bilgisayar için Epic Games Store üzerinden satışı gerçekleşecek gibi duruyor. Assassin’s Creed Valhalla fiyatı ise 269 TL olarak belirlendi. DLC paketlerinin dahil olduğu, ultimate sürümünün fiyatı ise 495 TL olarak ortaya çıktı. Konsolda ise ultimate sürüm fiyatı 500 TL üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

Oyunun ise yılın son aylarına doğru, oyuncular ile buluşması beklentiler arasında yerini alıyor. PlayStation 5 ve Xbox Series X ile beraber nasıl geleceği büyük bir merak içeriyor. İki konsol için heyecanlı bir sonuç bekleniliyor. Ayrıca Assasins’s Creed oyunun da bu konsollar üzerinde grafik kalitesi merak eden detaylar arasında oluyor. Bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz