ASUS ROG Zephyrus S GX701

ASUS, uzun pil ömrü olan günlük işler için bir oyun istasyonundan bir cihaza dönüşebilen yeni bir ultra-ince oyun dizüstü bilgisayarı ROG Zephyrus S GX701‘i piyasaya sürdü.

Cihaz, 144 Hz yenileme hızı, 6 çekirdekli Intel Core i7-8750H işlemci ve bir GeForce RTX 2080 ekran kartıyla ultra ince çerçevede 17,3 inç Full HD ekrana sahip. Maksimum sınıfta 24 GB RAM ve 1 TB yarı iletken sürücü bulunur.

Piyasadaki diğer oyun cihazlarının yanı sıra, GX701 kılıfı kompakt ve ince – dizüstü bilgisayar 2,7 kg ağırlığında. Ses sistemi iki adet 2,5 watt hoparlörden oluşmaktadır.Dizüstü bilgisayar ayrıca bir 65 Watt adaptör kullanarak güç sağlamak için kullanılan bir DisplayPort 1.4 arayüzü, bir HDMI çıkışı ve bir USB Tip-C konektörü ile birlikte geliyor.

Üreticiye göre, GX701, fan muhafazasındaki özel toz giderme tünelleri vasıtasıyla kasadan çıkan kirletici parçacıklardan korunuyor ve bu da cihazın kararlılığını önemli ölçüde artırıyor.Tuşlar, ayarlanabilir parlaklığa sahip bireysel LED arka aydınlatması ile donatılmıştır. ASUS, sayısal bir tuş takımına dönüşen bir dokunmatik ekran arka ışığını da tanıttı. Web kamerası ekranın üstündeki olağan yerlerden sürgü modülüne geçti.Oyun dizüstü bilgisayarı ROG Zephyrus S GX701, Şubat ayı başlarında satışta olmuş olacak ve 2500 dolar civarında satılacak.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz