Asus Zenfone 2 akıllı telefon Ocak ayının başında gerçekleştirilen CES etkinliğinde tanıtılmıştı. Bu cihaz, CES etkinliğindeki majör tanıtımlardan biri olmuştu.

Tayvanlı şirket ASUS şimdi Asus Zenfone 2 akıllı telefonun yeni sürümlerini çıkarmaya hazırlanıyor. Bu sürümler yeni olacak ve daha çok kullanıcıya ulaşmanın yolunu açacak. Yeni sürümlerden biri Qualcomm yonga setiyle diğeri de Mediatek ile çalışacak.

asus-zenfone-2

Orijinal Zenfone 2 Intel Atom Z3580 ya da Z3560 taşıyabilecek. Bu cihazın sürümlerinden biri 4GB RAM ve biri de 2GB RAM bulunduracak. ASUS Zenfone 2 Qualcomm sürümü düşük ücretli telefonların Pazar grubuna dâhil olacak. Bu telefon yılın ikinci çeyreğinden itibaren satışa çıkacak. Mediatek ile çalışan sürüm ise Hindistan gibi LTE özelliğinin pek aranmadığı pazarlarda satışa sunulacak.

ASUS Zenfone 2 Özellikleri

  • 5 inç 1080p IPS ekran (403ppi)
  • 16GB, 32GB ve 64GB depolama alanı sürümleri
  • 13MP arka kamera
  • 5MP ön kamera
  • 3000mAh batarya

ASUS Zenfone 2 akıllı telefon önce Tayvan, Hong Kong, Singapur ve Çin’de satışa sunulacak. Mart ayında sürpriz bir şekilde Fransa’da da satışa sunulacak. Nisan ayında Endonezya, Malezya, Vietnam, Tayland, İtalya ve Amerika’daki kullanıcılar ASUS Zenfone 2 telefonu satın alabilecekler. Japonya’ya Mayıs ayında gelecek telefon Haziran ayında Brezilyalılara sunulacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz