Tanıtılması beklenilen ve çok uzun bir zamandır gündemi meşgul eden Asus Zenfone 6 için şimdiye kadar birçok sızıntı gelmiş ve tasarım detayları belli olmuştu. Peki akıllı telefonun tanıtım tarihi ne zaman? İşte detaylar…

Asus’un yeni amiral gemi modeli hakkında gündem her geçen gün kızışıyor. Bu sefer ise MWC 2019’da Zenfone 6’nın tanıtım tarihi belli oluyor. Beklenmedik bir şekilde tanıtım tarihi için şirketten bir açıklama gelmedi. Hatta açıklama yetkili kişiler tarafından da yapılmadı. Peki tanıtım tarihi ne zaman ve nasıl belli oldu?

Asus Zenfone 6 Tanıtım Tarihi

Mobil Dünya Kongresi‘nde birçok basın mensubu katılım sağladı. Basın mensuplarına dağıtılmış olan dergilerin içerisinde Zenfone 6‘nın tanıtım tarihide yazıyordu. Bu bakımdan Asus’un yeni akıllı telefonu 14 Mayıs 2019 günü İspanya‘nın Valencia kentinde tanıtılacağı artık biliniyor.

Dergilerin içerisinde bulunan teaser görselleri ile merak uyandıran Zenfone 6’da ekran çentiğinin yer almayacağını belirtelim. Bu bakımdan ekrana gömülü bir şekilde kameranın olacağı yada kızaklı açılır bir ön kameranın olacağı şeklinde iki ayrı ihtimal bulunuyor.
Şimdilik detaylar bu kadarla sınırlı olurken, 14 Mayıs günü tanıtılması beklenen telefon hakkında ilerleyen günlerde yeni sızıntıların geleceği kesin. Ancak bu sızıntılar cihazın tasarımı ve özelliklerini bizlere getirecekken, akıllı telefon hakkında her iddianın doğru olmadığını belirtelim.

Dergilerin içerisinde yer alan tarihte telefonun tanıtılmasına yönelik gelen tüm haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz