Asus ZenFone Max Pro Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Akıllı cep telefonu sektörünün parlayan yıldızı olarak öne çıkmayı başaran Asus tarafından geliştirilen ZenFone Max Pro modeli Türkiye’de satışa hazırlanıyor. Performans fiyat değerlendirmesinde her zaman 5 yıldız almayı başaran ve dikkatleri üzerine çeken ZenFone Max Pro modeli özellikleri kadar fiyatı ile de dikkat çekiyor. Peki, Asus ZenFone Max Pro Türkiye fiyatı ne kadar?

ZenFone Max Pro Fiyatı Ne Kadar?

Son dönemde dolar kurunda yaşanan rekor artış teknolojik ürünlerin fiyatlarına zam olarak yansımaya devam ediyor. Yaşanan bu olumsuzluklara rağmen Asus ZenFone Max Pro fiyatı yine de aynı özeliğe sahip olan rakiplerine oranla daha makul seviyede tutulmayı başardı. Türkiye ZenFone Max Pro fiyatı 2 bin 399 lira olarak belirlendi. Asus satışa sunduğu son amiral modeli olan ve takipçileri tarafından büyük bir heyecanla beklenen ZenFone Max Pro modeli için 2 bin 399 lira fiyat etiketi ile ön siparişleri kabul etmeye başladı.

Asus ZenFone Max Pro Ön Sipariş Tarihi Ne Zaman Dolacak?

Çift sim kart desteği ile dikkat çeken ZenFone Max Pro modeli ön sipariş almaya başlarken ön sipariş döneminin 1 Ekim 2018 tarihinde sona ereceği açıklandı. Bu tarihten sonra cihazın fiyatının 2 bin 300 ile 2 bin 700 lira aralığına oturması bekleniyor. Android 8.1 sürümü ile satışa sunulacak cihaz yüksek performansı ile dikkat çekecek gibi görünüyor.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz