Avatar 2 ne zaman çıkacak? Son dönemlerde çok fazla bu konuda sorular gündeme taşınıyor. Peki Avatar 2 filmi ne zaman çıkacak? Bugün sizlere avatar 2 filmi hakkında merak ettiğiniz detaylardan bahsedeceğiz…

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak?

Avatar 2 ne zaman çıkacak? Google’da bu konuda çok fazla soru sorulmasına rağmen Avatar 2 filmine yönelik kesin bir bilgi henüz verilmemişti. Bizler ise bugün sizlere bu konuda net bir bilgi verelim. Son gelen bilgiler neticesinde, Avatar 2 yayın tarihi yani vizyon tarihi belli oldu. Çoğu sitede yazan verilerin eski bilgiler olmasından dolayı bugün sizlere bu yazıyı yazmak zorunda kaldığımı hissettim.

Peki Ne Zaman Çıkacak?

Avatar 2 ne zaman çıkacak? Avatar 2 filminin çıkış tarihi 17 Aralık 2020 olarak belirtildi. Bu bakımdan Avatar 3 filminin ise 2024 yıllarında çıkması bekleniyor. Kısacası bizler Avatar 2 filmini büyük ihtimal soğuk bir günde sinemada izleyeceğiz. Yönetmen James Cameron’un bu seferde çok duygusal bir filmi gözler önüne sermesi bekleniyor.

Film için 450 milyon USD harcandığı ifade ediliyor. Avatar 1’in devam filmi olarak gelecek olan Avatar 2 hakkında sizlerde sitemizi takip ederek, Avatar 2 ve diğer merak konusu olan konular hakkında doğru ve net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz