Operatör devi Avea, sunduğu tarifelerle, paketleri kampanyalarla abonelerini fazlasıyla sevindirmişti. Avea Eşsiz Tarifesi ile kullanıcılarını yine bir hayli sevindirecek gibi görünüyor.

Eşsiz Tarife kapsamında sunulan özellikler ve tarife fiyatı cazip. Eşsiz Tarife ile her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve cepten 2 GB internete ayda 24.5 TL’ye sahip olunabiliyor.

Tarifeye katılmak isteyen Avea aboneleri, bayilere giderek ya da 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ve yardımıyla Eşsiz Tarife’ye katılabilirler. Eşsiz Tarife’ye faturalı tarifelerden geçiş kapalıdır. Faturalı tarifelerin yanı sıra taraftar, TTNET gibi diğer iş birliği yapılan faturalı tarifelerden, Eşsiz Tarife’ye geçiş kapalıdır.

Tarifeler kapsamında verilen internet haklarının tükenmesi durumunda maksimum 50 TL olacak biçimde internet kullanımına her 100 MB için 5 TL olarak ücretlendirilecektir. 50 TL’lik ücrete ulaşan abonelerin fatura dönemi sonuna kadar internet hızı 1 KBPS’a düşürülecek ve ek ücretlendirme yapılmayacak.

aveadan essiz tarifeTarife kapsamında verilen dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir ve verilen dakikaların kullanım hakkı sadece yurt içindeki ev, iş, diğer operatörler için geçerlidir. Yurt dışı ve KKTC görüşmeleri için tarifeden yararlanılmamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar tükendiğinde her yöne ücretlendirme 43.89 Kr/DK’dır.

Dakikaların yanı sıra verilen SMS‘ler de yurt içi için geçerlidir ve yurt dışı, KKTC SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Kampanyada sunulan SMS’lerin tükenmesi halinde yurt içi her yöne SMS ücretlendirmesi 33.25 KR’tur.

Eşsiz Tarife’de Kalan Bakiyeleri Görmek

Eşsiz Tarife kapsamında sunulan kalan dakikaları öğrenmek için SES, kalan SMS’leri öğrenmek için SMS, kalan internet hakkınızı öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli.

Kaynak : Mobil137 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz