Avea, sunduğu bir çok tarife, kampanya ve paketlerle kullanıcılarına avantaj sunmaya devam ediyor. Bir çok promosyonu kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için sunan Avea, şimdi de Kafam Rahat Paketi’ni sunuyor.

Kafam Rahat Paketi, emeklilere özel olarak tasarlanmış bir pakettir. 2 ay boyunca geçerli olan pakette her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve 100 MB cepten internet 19 TL. Kafam Rahat Paketi‘ni cazip kılan özelliği ise tüm dakika, SMS ve internetin 2 ay boyunca yani 60 gün boyunca kullanılabilir olması.

Avea’nın 50 yaş üzeri kişiler için sunduğu özel pakete, faturasız tarifelerden KAFAMRAHAT yazıp 5555‘e SMS göndererek sahip olabilirsiniz. SMS atarak pakete sahip olmanın yanı sıra Avea Müşteri Hizmetleri’nden de özel pakete sahip olabilirsiniz.

avea emeklilere özel kafam rahat paketi

Emeklilere Özel Kafam Rahat Paketi’nin Detayları

Kampanya kapsamında sunulan dakikaların, SMS‘lerin ve internetin 60 gün içerisinde kullanılmaması durumunda 60. günün sonunda tamamen silinir. Emeklilere Özel Kafam Rahat Paketi‘ne birden fazla kez kayıt olunabilir. Paketin yenilenmesi ilk alınan paketin bitiş süresinden sonra başlar.

Paket kapsamında verilen işbu dakika, SMS ve internet hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, özel servislerde paketten gelen haklar kullanılmamaktadır.

Sunulan hakların tükenmesi durumunda yapılacak harcamalar aboneni kendi tarifesi üzerinden değerlendirilecektir. Cepten internet hakkının aşılması durumunda 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.

Kazanılan dakikaların periyodu 60 saniye olmakla beraber kazanılan ücretsiz haklar transfer edilememekte.

Kafam Rahat Paketi’nden kalan bakiyeleri öğrenmek için “KALAN KAFAMRAHAT” yazıp 5555’e ücretsiz bir SMS göndermeniz yeterli.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz