Avea firmasının başlattığı yeni içerik servisleri çekiliş kampanyası sayesinde 9 Kasım 2015 ila 15 Şubat 2016 tarihleri arasında PAKET yazarak 9090‘a kısa mesaj gönderdikten sonra çekiliş ile 1 adet Honda Motosiklet, 1’er adet üç büyüklerin Passolig kartları, 1 adet iPhone 6S, 1 adet iPad Air ve Avea InTouch 4 telefonu kazanabilme şansı elde edebilirsiniz.

İçerik Servislerinin Ücretleri Neler?

Aylık üyelik ücreti tüm vergiler dahil olmak üzere “Oyun Paketi” için 16,00 TL, “Müzik Mega Paketi” için 4,99 TL ve diğer geri kalan tüm paketler için aylık olarak 4,00 TL şeklinde belirlenmiştir. Paket limitlerini aştığınız durumlarda göndermiş olduğunuz kısa mesajlar için abonelik ücretleri dışında herhangi bir kısa mesaj ücreti alınmayacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Paket bedelleriniz faturasız hatlarda bakiyenizden düşmekte olup, faturalı hatlarınızda ise o döneme ait olan faturaya eklenecektir. Abonelik yenilemesinden en fazla 24 saat önce bilgilendirme mesajı alabilir ve aboneliğinizi 24 saat içerisinde tekrar yenileyebilirsiniz. Kampanyalardan ve çekilişlerden ise aboneliklerini kapatan müşteriler yararlanamayacaklardır.

Lig, Ringa, Oyun ve Müzik Mega paketleri dışındaki aboneliklerinizin iptali için üye olduğunuz servisin “Anahtar Kelimesi”‘ni 9090’a ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Diğer servislerin iptali için ise “IPTAL MEGAMUZIK” yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişlerde elde edebileceğiniz ödüller arasında yer alan iPhone 6S cihazı 16 GB’lık versiyondur. Ayrıca hat ve kart hariç bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Noter huzurunda resmi bir şekilde gerçekleştirilen çekilişlerin sonuçları 26.02.2016 tarihli Star Gazetesi Türkiye sayısında duyurulacaktır.

18 yaşını doldurmuş olan tüm Avea ve içerik servislerine abone olan herkes bu çekilişlere katılarak şanslarını deneyebilirler.

Kaynak: Avea

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz