Avea düzenlediği kampanyalarla hali hazırdaki abonelerini sevindirip kendine daha fazla bağlarken diğer operatör sahiplerini de kapmaya çalışıyor. Numarasını taşıyanlara pek çok ek tarife ve paket sunan Avea, bu sefer yeni bir kampanya ile telefon kullanıcılarının karşısına çıktı.

LG imzalı LG G3 ile birlikte bir kampanya düzenleyen Avea, numaralarını taşıyanlara bedava konuşmanın keyfini yaşatıyor. 8 Temmuz 2014’ten itibaren başlatılan kampanyada numarasını Avea’ya taşıyanlara ve 30 gün içerisinde LG G3 kampanyasına taahhütlü olarak katılanlara oldukça cazip bir teklif sunuyor. 1 yıl süresince tüm vergiler dahil olmak üzere kullanıcıların aylık tarife ücretlerinin 50 TL’lik bölümünü hediye ediyor.

Numarasını taşıyanlara bu denli bir kampanya düzenleyen Avea, hali hazırda müşterisi olan kullanıcıları da es geçmedi. LG G3‘e özel olarak hazırlanmış kampanyaya mevcut müşteriler tarifelerine ek 35 TL ile başlayan fiyatlarla dahil olabilirler.

avea lg g3

LG G3 Özellikleri

LG G3, 5,5 inç boyutunda Quad HD ekrana sahip ilk akıllı telefon ünvanını taşıyor. Fotoğraf tutkunları için oldukça kaliteli ve titremeyi azaltan 13 MP‘lik kamerası ve yazı yazmanın oldukça rahat olduğu klavyesi ile fazlasıyla ilgi çekiyor. Tasarımsal olarak da oldukça hoş görünen LG G3, hafif metalik tasarıma sahip. Piyasaya sunulduğundan beri oldukça olumlu yorumlar alan LG’nin yeni amirali kullanıcıları tarafından tavsiye ediliyor.

Avea İletişim Merkezleri‘ndeki raflarda yerini alan G3’lerin 3 farklı renk alternatifi bulunuyor. LG imzalı akıllı telefonun 1999 TL (16 GB) ile 2199 (32 GB) olarak iki modeli bulunuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz