Yeni yıl yaklaşırken pek çok firma yeni yıl kampanyaları ve tekliflerini en cazip şekilde sunmaya başlamış gibi gözüküyor. Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Avea, resmi web sitesinden yeni yıla dair önemli tarifeler ve paketler yayınladı.

Bu kampanyalar dahilinde sizlere 2 farklı seçenek sunan Avea, faturalı ve faturasız yeni yıl tarifesi şeklinde yayınladığı bu paketlerle tüm kullanıcılarını mutlu edecek bir çalışma yapmışa benziyor. Kampanyalara dahil olabilmek için yeni ya da eski fark etmeksizin Avea kullanıcısı olmak yeterlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için, seçtiğiniz kampanyanın kısa kodunu 5555’e kısa mesajla göndermeniz yeterli olacaktır. Özellikle faturasız hat sahiplerine 5 farklı paket sunan Avea, bu yıl için diğer operatörlere oranla biraz daha önde olacağa benziyor.

kraltarife_490340-mobil13

İşte Kampanya ve Paket Detayları

Kaynak : Mobil1313 YORUMLAR

  1. 15 yıldır avea kulanıyordum am beni soutunuz taüt için benden kesilen 14.75kuruş faturaya yansıtılması beni sizden ayırdı uyarılması gerekirken uyarılmadım ve sms atılan başka bir operetö değil yine avea idi malesef ayrılmak zorunda kaldım

  2. Dilek hanım telefonun kaliteliise iyi çeker kötü ise iyi çekmez her iş telefonda biter kullandıyın telefon çok kaliteli olsada bazı bölgelerdede çekmez onun için ucuza verip milleti aveaya çekiyorlar evdeki internetim avea türk telekom la birleştiyi için iyi çekmiyor dilek hanım iyi günler

  3. Yalan soyluyorlar malesef her yerde cekmiyor.internet hakkiymis konusmaymis mesajmis.kullanamadiktan sonra tarifelerini ne fayda ben hic birinden dogru duzgun faydalanamiyorum.bu yuzden gereksiz olan bu kartimi kiracam.en guzeli türkcell.en kısa zamanda şikayetimi bildirecem üst kurumlara.yazık ya insanlar parayı kolaylıkla kazanmıyorlar.

    • Bide müşteri hizmetlerini arıyorum.hiç ilgilenmiyorlar ordan oraya aktarıyorlar uzun süre bekletiyorlar.benim zamanımı alıyorlar.sonuç ne koskocaman bir hiç.unutmasınlarki bizler varsak siz varsınız.milleti bu kadar sömürmeyin.insanlar sayesinde para kazaniyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz