Nisan ayında yayınlanan Avengers Endgame filmi kısa sürede büyük beğeni almıştı. Çoğu kullanıcı tarafından sevilen ve sürekli izlenen filmde en çok merak edilen soru, Avengers Endgame oyuncuları ne kadar aldı sorusu oldu. Bu sorunun cevabını bu yazımızda paylaşacağız.

Sadece çıktığı sıra değil aynı zamanda ön gösterimlerin olduğu sırada rekor bir satışla ön plana çıkan Avengers Endgame, 2,77 milyar dolar geliri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Filmin gelirinin bu kadar fazla olması ses oluşturdu ve akıllara oyuncuların ne kadar kazandığı sorusunu getirdi. Bu sorunun cevabı da Forbes tarafından yapılan araştırma sonucu ortaya çıktı. Forbes tarafından bu yıl içerisinde Marvel de dâhil olmak üzere bütün kazançları belli oldu.

Oyunculardan en çok kazanan ve Thor’u canlandıran Chris Hemsworth, 76,4 milyon dolar ile ilk sırada konumunu aldı. Ancak ilk sırada Chris Hemsworth olsa da Avengers Endgame filminde en çok kazanan aktörlerinden biri de Iron Man’i canlandıran Robert DowneyJr oldu. Downey Jr geçen sene film ücretini aldı ve ön ücreti ile beraber toplam 75 milyon dolar kazandı. Kısacası Chris Hemsworth ve Robert Downey Jr, Avengers Endgame filminde en çok kazanan kişiler oldu.

Spider Man Homecoming filminde sadece üç günlük çekim yaparak 5 milyon dolar alan Robert Downey Jr, gündemde yerini almıştı. Bu kadar kısa sürede almış olduğu meblağ sevenlerini şaşırtmıştı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz