Türkiye piyasasında 1.500-2.000 TL arasında olan en fonksiyonel akıllı telefonlar karşınızda. Türkiye’de en çok tutulan telefon modellerini, hangi fiyat aralıklarıyla satın alınması gerektiği konularda tavsiyeler vermeye devam ediyoruz. 1.500-2.000 TL arası telefon modelleri siz kullanıcılara birçok yeni özellik uygulamaları ile yetenekli modelleri sunmaktadır.

2018 Aralık Ayına Ait Güncel Fiyatlar

En güncel fiyatlar ile hazırlamış olduğumuz listeyi 2018 yılı bitmeden incelemenizi isteriz. Akıllı telefonlara şöyle bir baktığımızda ilk akla gelen soru işlemci gücü ve kamera özellikleridir. Sizlerin günlük işlerinizi çok kolay bir şekilde karşılamanızı sağlayan yeni modeller olduğunu söyleyebiliyoruz.

Yeni Özellikler İle 1500-2000 TL Arası Telefonlar Listesi

Piyasada bu fiyata yepyeni özellikleri kapsayan telefon listelerini mobil13.com olarak sizler için hazırladık. Listenin en başında, Huawei P20 Lite ile Huawei Mate 10 Lite modeli yer almaktadır. Bu modelde olan kirin 659 işlemcisiyle 16 MP kamera çözünürlüğü olan güçlü donanımı ile dikkat çekmektedir. Huawei P Smart modeli aynı özellikler ile listemizde yer alıyor. Telefonların fiyatları ise 1.500 TL’dir. 1.600 TL ile listemizin ikinci ve üçüncü sırada yer alan, Samsung Galaxy J8 modeli, büyük bataryası ile kamera çözünürlüğü 16 MP olan model ve Xiaomi Mi A2 modeli, geniş ekran kapasitesiyle kamera çözünürlüğü 20 MP olarak başarılı bir izlenim sergilemiştir.  Casper Cia A3 ile General Mobile Gm 9 Pro modelleri listemizin son sırasında yer almaktadır. 12 MP kamera çözünürlüğü ile 2.000 TL fiyat ile sergilenmektedir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz