Battlefield 5 için 4 yeni hartia 27 Haziran günü gelecek. İşte detaylar…

2.Dünya savaşı bu yıl 27 Haziran 2019 günü, DICE’ın Chapter 4: Defying the Odds ile beraber 4 yeni harita ile çok heyecanlı gelecek. Kum havuzu içerisinde bütün araçların savaşı ile küçük piyadelerin savaşı çoklu oyuncu haritaları ile daha fazla istekli oynanacak.

Bu sefer çok iddialı bir harita geliyor!

64 oyuncuya kadar 2 büyük harita desteği bizleri şimdiden heyecanlandırdı. İlk başta normal multiplayer oyunu ile uzun mesafe odaklı ve araç takım oyunları içerisinde savaş alanlarında Chapter 4: Al Sundan haritası ile oyuncular yer alacak. Bu yeni harita ile tek oyunculu olarak Kuzey Afrika Çölü’nde Under No Flag benzeri bir hal alıyor. Chapter 3: Trial by Fire içerisinde yer alan Mercury haritası ile Battle of Greece’den sonra The Marita haritası ise Temmuz 2019’da gelecek.Bu yeni nesil oyunda iki Yunan haritasından ikincisi karşımıza gelmiş olacak. Marita ise piyade savaşlarını konu alıyor.

Bu sıcak havalarda klimanın karşısında çok çılgın yeni harita ve piyadeler ile savaşa hazır olun. Oyuncuların Lofoten Adaları’nda üretici fabrikasını ele geçirecekleri ve bazı işgalleri ortadan kaldıracaklarını belirtelim.

Ekim ayında ise Chapter 4 ile 5 arasında Operation Underground oyuncuları yer alacak. İkonik olarak ise Battlefield 3 haritası ile beraber kent sokakları ile avlular yer alıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz