Sizleri için bu yazımızda, dedikoduları çıkan ve bizlere prototipleri ile sürpriz olan katlanabilir telefonları sizler için bir araya getirdik. İşte o telefonlar…

Artık akıllı telefonlarda, gözler katlanabilir telefonlara çevrilmiş durumda. Uzun bir süredir gündemi meşgul eden katlanabilir telefonlar, henüz daha kafalarda soru işareti bırakırken CES 2019‘da bir şekilde kendini gösteren akıllı telefon, diğer katlanabilir telefonlar hakkında da ipucu vermiş oldu. İşte karşınızda katlanabilir akıllı telefonlardan beklenilenler ve detayları…

Samsung Galaxy X

En fazla merak edilen ve beklenen katlanabilir telefon Samsung Galaxy X modeli oluyor. Çok uzun zamandır gündemi meşgul eden akıllı telefonun 7.3 inç katlanabilen ekranı olacak. Batarya kapasitesi ise 3100mAh olurken, 12GB RAM ve 512GB ile 1TB depolama alanı ile gelecek. Şimdilik bunların sadece bir iddia olduğunu belirtelim. Bunların yanı sıra ise ucuz bir telefon olmayacağı ifade ediliyor. Galaxy X’in ise 1900 dolar civarında olması söylenenler arasında.

Huawei

Huawei, son zamanlarda çok fazla gündemde yer alıyor. Özellikle hazırlamış olduğu ve TV’lere sunduğu reklamlar ile bir marka haline gelmiş olan üretici artık 5G desteği sunması beklenen Balong 5000 modemini kullanacak. Ancak Kirin 980 işlemcisi de bulunuyor. Yinede kısa sürede katlanabilir hakkında açıklamaların geleceği kesin.

LG

LG’de Samsung gibi çok uzun bir zamandır gündemde ama katlanabilir telefonu hakkında ciddi bir açıklama yok. CES 2019‘da katlanabilen TV gösteren LG, MWC 2019’da büyük ihtimal katlanabilir telefon hakkında bir duyuru yapabilir.

Apple

Apple ise dün aldığı katlanabilir telefon patenti ile 2020 yılında telefonunu kullanıcıların karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz