Samsung Galaxy S10 ve S10 Plus skorları

Samsung‘un yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S10 ve büyük kardeşi S10 Plus karşılaştırmalı olarak değerlendirildi ve puanlar eşit! Evet, Exynos 9820 SoC ve 6 GB RAM kombinasyonu ile desteklenen Galaxy S10, çok çekirdekli testte toplam 9570 puan, tek çekirdekli 4382 puan alıyor. Öte yandan, Exynos 9820 ve 6 GB RAM kombinasyonlu daha büyük Galaxy S10 Plus’ın küresel çeşidi, Geekbench tek çekirdekli 3248 puan aldı ve çok çekirdekli skor 7999’a kadar düştü.

Düzenli Galaxy S10, Galaxy S10 Plus’tan sırasıyla 1571 ve 1134 puan kazandı. Son yazılımla tarama işleminden sonra yonga seti test edildikten sonra farklı veya daha yüksek bir puan alabiliriz. Exynos destekli akıllı telefonların benchmark performansı söz konusu olduğunda güçlü olmadığını ve bu düşük puanların çok beklendiğini biliyoruz.

Yaklaşan bu akıllı telefonların duyurulması neredeyse bir ay sürdüğünde, puanları daha da artırabilecek bazı tweaks görebiliriz. Her iki el cihazı, arkasında bir değişken diyaframlı kamera, bir telefoto lens ve ayrıca yüksek kaliteli görüntüler verecek olan geniş açılı bir objektif içeren üçlü kamera kurulumuyla gelecek. Ayrıca her iki cihazda da geliştirilmiş teknolojiye sahip selfie kameralar olacak.

Küçük Galaxy S10 6.1 inç Infinity-O ekrana sahip olurken, büyük kardeşi 6.4 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Açıkçası, her ikisi de en son Android Pie İşletim sistemi ve çeşitli Samsung uygulamalarını destekleyen şekilde kutusundan çıkacak. 20 Şubat lansman etkinliği için birkaç gün daha beklememiz gerekecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz