Aslında telefon numaralarını bir parmak izi olarak görebilirsiniz. Yani bir kişinin isimlerini yada yaşadıkları yerleri öğrenebiliriz. Sizlerde tanımadığınız numaralardan arama aldığınızda onları geri aramak veya kim olduklarını öğrenmek isteyebilirsiniz. İşte detaylar…

Bilinmeyen Numaraları Gösterecek Siteler!

Sizleri arayan yabancı kişiler hakkında bilgi sahibi olmanız için sizlere bazı bilgileri aktarma gereği duyduk. Bunların başında ise bazı siteler yer alıyor. Bu siteler sizlere çok ciddi şekilde yardımcı olacaktır.

1. Google

Google üzerinden telefon numarasının nereye ait olduğunu öğrenebilir yada telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Google’a numarayı yazıp aratmak.

2. WhoCallsMe

Dolandırıcı yada istenmeyen numaralar dan mı aranıyorsunuz? O zaman mutlaka bu uygulamayı kullanın. Arama kısmına yani “Search” kısmına basıp aratın. Bu uygulama aramanın konumunu aslında diğer kullanıcılardan almış olduğu raporlar neticesinde size ulaştıracaktır.

3. NumberVille

NumberVille ise gelen aramalarla alakalı mevcut adresleri ücretsiz olarak sunuyor. Ülkeyi seçin ve telefon numarasını girerek “Search” butonuna basın. Ek olarak bu platform sorgulama yapanların ip adresini kaydediyor ve açık şekilde gösteriyor. Bunu kullanırken dikkatli olun.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz