2.6 milyon kullanıcı sayısına ulaşan BiP uygulaması, yerli olarak ülkemizde geliştirilmekte olan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür uygulamalar üzerinden sesli ve görüntülü arama yapılabilmesi için ise oldukça güçlü bir altyapı hizmetine ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple ülkemizde şimdilik BiP dışında herhangi bir uygulama sesli ve görüntülü özelliklere sahip olarak maalesef geliştirilemiyor.

Turkcell‘in güçlü altyapı hizmetlerinden yararlanan BiP, yüksek hızda görüntülü ve sesli arama özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Bu iki yeni özellik dışında gönderilen mesajların belirlenen süre sonunda mesajlaşma ekranından yok olması özelliği de uygulamaya getirilmiş bir diğer özellik olarak ön plana çıkıyor.

Ayrıca BiP kullananlar artık kendi oluşturdukları görselleri kullanarak sohbet ekranlarını daha da renkli bir hale getirebiliyorlar. Turkcell kullanan kişiler BiP üzerinden yükledikleri fotoğraf ve video içeriklerini internet kotalarını harcamadan yapabiliyorlar.

Bütün operatörleri destekleyen uygulamayı, iOS ve Android işletim sistemine sahipseniz ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell operatörü aboneleri ise uygulamaya BiP yazdıktan sonra 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderdikten sonra da indirebilirler.

bip uygulamasi indir
Dünyanın her noktasından sevdikleriniz ve yakınlarınız ile yüksek çözünürlükteki kalitesi ile görüntülü görüşme yapabilmek ve sohbet ekranlarını daha keyifli hale getirmek istiyorsanız, BiP uygulamasını sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

Uygulamayı kullanmayı düşünen Turkcell abonelerine de ilk yükleme sonrasında 1 GB internet paketinin hediye edildiğini hatırlatmakta fayda var.

Android için BİP indir

[appbox googleplay com.turkcell.bip]

iPhone için BİP indir

[appbox appstore 583274826]

Kaynak: Turkcell

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz