Android telefonu nasıl izleneceğini bilmek kayıp ve çalıntı durumlarında iyi olabilir. Telefonlarda çok fazla kişisel bilgiler var. Bu nedenle bu bilgileri saklamak, gizlemek en iyisidir. Bunu şifrelerle yapabilirsiniz ancak telefonunuzu uzaktan izlemek her zaman size daha iyi bir deneyim sunacaktır.

Android için kayıp telefon: kayıp cihazımı telefonumu bul - APK'yı İndir

Telefonunuzu izleyebilmeniz için öncelikle bir izleme programı kurmanız gerekir. Tabi program olmadan da bunu yapabilirsiniz. Ancak bunu üst düzey yetkili kişiler yapar. Telefonunuzun konumunu kapatmadığınız sürece, Google’da konum geçmişinizin bir kaydı olacaktır. Cihazınızdaki Google hesabıyla Haritalar konum geçmişine giriş yapabilir ve tüm konum verilerinizi görebilirsiniz. Gelelim android cihazınızın takip edilmesine.

Telefonumu Bul Android, android, açı, gadget, cep telefonu png | PNGWing

Google’ın Cihazımı Bul uygulaması muhtemelen Android cihazlar için en popüler izleme uygulamasıdır. Google Play mağazasından indirmek ücretsizdir ve oturum açmış olduğunuz tüm cihazları izleyebilir. Uygulamayı yeni indiriyorsanız belli başlı izinler vardır. Bunlara izin vermeniz gerekir. Samsung cihazlarda ise, bir samsung hesabı oluşturmanız gerekecektir. Hesabı oluşturduktan sonra ayarlara, biyometri ve güvenliğe oradan da cep telefonumu bul bölümüne gidiniz.
Uzaktan kilit açma: Kayıp bir telefonu, bir PIN, desen veya parola ile kilitlenmiş olsa bile uzaktan kontrol edebilirsiniz.
Son konumu gönder: Pil yüzdeniz belirli bir düzeyin altına düştüğünde, telefonunuz son konumunu mobil cihazımı bul sunucusuna gönderir.
Çevrimdışı bulma: Telefonunuzu çevrimdışıyken bile bulabilirsiniz.

Özellikle çevrimdışı bul özelliği ile, anonim bir şekilde telefonunuzu izleyebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz