2013 yılında ‘Dört teker üzerindeki en hızlı kadın’ lakabı takılmıştı Jessi Combs’a.

Çünkü Jessi Combs 2013 yılında bir yarışmaya katıldı ve saatte 640 km hıza çıktığı için ona bu lakap takılmıştı. Jessi Combs nereden bilebilir diki en büyük zevki olan hızın hayatına mal olabileceğini. Maalesef ki geçirdiği bir kazada hayatını kaybetti.

Haber kanallarının verdikleri bilgiye göre dün Jessi Combs yine bir rekor kırmak için 52 bin beygir gücüne sahip jet destekli yarış arabasıyla kaza geçirdi ve hayatını kaybetti.

‘Dört teker üzerindeki en hızlı kadın’ olarak biliniyordu Combs ve daha 39 yaşındaydı hayata gözlerini yumduğunda.

2013 yılında North American Eagle Supersonıc Speed Challenger’da 640 km/sa hıza çıkmıştı ve o lakabı almaya hak kazanmıştı. Şimdiki amacıda kendi rekorunu kırmaktı ama gerçekleştiremedi.

Jessi Combs ölmeden birkaç gün önce kendi rekorunu kıracağı aracıyla bir resim paylaşmış ve hayranlarını bilgilendirmişti. Combs resmin altına şunları yazmıştı;

” Direkt olarak ateşleme sahasının altına girmek biraz delice görünebilir. Başarmak isteyenler muhteşem şeyleri başaranlardır. İnsanlar benim deli olduğumu söylüyor.Bende onlara teşekkür ediyorum.” demişti.

Combs’un yakını ve aynı zamanda ekibinde bulunan Terry Madden Combs’un ölümünü onayladı ve olayla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

View this post on Instagram

So I don’t know how to say any of this but it all needs said. I have never loved or been loved by anyone as much as this amazing woman @thejessicombs she was truly my unicorn and I enjoyed every single minute that I had with her. She was the most amazing spirit that I have ever or will ever know. Unfortunately we lost her yesterday in a horrific accident, I was the first one there and trust me we did everything humanly possible to save her!! I’m not ok, but she is right here keeping my going-I made her a promise that if this didn’t go well that I would make sure and do good with it, please help me with that, you are all going to see things on news please believe non of them.. we the family have drafted a release and it will come out today with more proper info, but I was just woke up by the media tracking me down and I need everyone of her true friends to do what she would want “take a deep breath, relax” and do good things with this. Please donate to nothing, I know there will be people try, we are finishing the documentary as she wished and the world will know the truth and her foundation will use those funds to do amazing things in this world and make her legacy live on properly. In the coming days her family and I will get the proper channels put together that you can then donate to that foundation but until you hear it from me wait please-I don’t want some asshole profiting off this (all ready had one try to sell us a video)… . . Love you all and thank you all for being such amazing friends to her, she dedicated her life to helping support others dreams and I promise I will continue that.

A post shared by Terry L. Madden (@terry_madden) on

” Birazdan söyleyeceklerimi nasıl söyleyeceğime dair hiçbir fikrim yok ancak bunların söylenmesi gerekiyor. Jessi Combs’ın beni sevdiği kadar sevilmedim ya da kimseyi böyle sevmedim. Benim sahip olduğum sihirli biriydi ve onunla geçirdiğim her dakikadan son derece zevk aldım. Bu zamana kadar tanıdığım ya da bundan sonra tanıyacağım en iyi insanlardan biriydi. Maalesef Combs’u geçtiğimiz günlerde yaşadığımız korkunç kaza sırasında kaybettik. Kaza sırasında ilk ben oradaydım ve onu kurtarmak için bir insanın elinden gelebilecek her şeyi yaptık. İyi değilim ancak o, benim devam etmem için gereken şeyleri bana verdi. Ona bir söz verdim işler beklediğimiz gibi gitmediği zaman bunu iyi bir şeye çevirecektim. Bu yüzden lütfen bana yardımcı olun. Haberlerde farklı şeyler göreceksiniz bunlara inanmayın. Bir basın açıklaması hazırladık ve bugün, daha doğru bilgiler size ulaşacak. Bugün basının bana ulaşmaya çalışmasıyla uyandım ve ona yakın olan herkesten, onun sizden isteyeceği bir şey istiyorum : Derin bir nefes alın, rahatlayın ve iyi şeyler yapın. Hiçbir şeye bağış yapmayın. Onun adına bağış toplamaya çalışacak insanlar olduğunu biliyorum. Gelecek günlerde Combs’un vakfına bağış yapabileceğiniz gerçek kanallar açacağız. Bizden haber alana kadar krizi fırsata çevirmeye çalışan kişilere prim vermeyin.

Hepinizi çok seviyorum ve Combs’a karşı bu denli iyi arkadaşlar olduğunuz için size teşekkür ederim. Combs hayatını başka hayaller gerçekleştirmeye adadı ve ben de bunu yapmaya devam edeceğime söz veriyorum. ” dedi ve sözlerine son verdi Combs’un ekibindeki arkadaşı Terry Madden.

 

Kaynak : Mobil13



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz