Bu, bir resim koleksiyonunu tek bir gönderide paylaşmanın harika bir yoludur, ancak ya galerideki fotoğraflardan birini silmeye karar verirseniz?

Ne yazık ki, “paylaş” düğmesini tıkladığınızda tek bir resmi kaldırmanın bir yolu yoktur. Tek çözümü gönderiyi silip tekrar istediğiniz şekilde yüklemenizdir.

Geçici Çözüm

  • Gönderinizde olmasını istediğiniz her fotoğrafın ekran görüntüsünü alın.
  • Telefonunuzun yerel düzenleme uygulamasını veya başka bir üçüncü taraf düzenleme uygulamasını kullanarak bunları kırpın.
  • Düzenlenen görüntüleri yeniden yayınlayın.

Instagram burada bize çok fazla seçenek sunmadığından, bu, herhangi bir kabataslak üçüncü taraf hizmeti gerektirmeyen Instagram gönderinizi düzeltmenin en hızlı yoludur.

Yeniden resim attığınız zaman doğru resmi seçmeye özen gösterin. Doğru etiketi ve doğru konumu yapmaya özen gösterin. Bir instagram gönderisini silmek için resmin yanında sol üç noktaya tıklamanız yeterli. Birden çok imnstagram gönderisi silmek için ise üçünü taraf uygulamalardan yararlanın. Birden fazla instagram resmini silmek içinde işlemler aynı şekildedir. İnstagram görsellerini silmek yerine arşivleyedebilirsiniz. Bu işlemde sol üç noktadan yapılır. Resmi geri getirmek için ise arşiv bölümüne girmeniz yeterlidir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz