Yeniden değerlenen Bitcoin’e olan ilgi tekrardan arttı. Ülkemiz vatandaşları 150 milyon doları yurt içi ve kalanı yurtdışı borsaları başta olarak Bitcoin’e 400 milyon dolar yatırım yaptı. Kripto para alanındaki gelişmeler oldukça farklı. İşte detaylar..

Son gelen haberlere göre kripto para birimlerine dünya genelinde ilgi tekrardan gelmiş durumda. Ülkemiz de bu gündem haberinde var oluyor. Ana sanal para birimi Bitcoin piyasa değeri son 2 ay içerisinde 3 bin 500 dolardan 12 bin doların üzerine çıkarak rekor kırmaya çalışıyor gibi duruyor.

Bitcoin alt coinlerin alım gücünü arttırdı!

Türkiye ise yeniden sanal paralar ile habere çıktı. Bu yükselişi bir fırsat olarak gören vatandaşlar aynı şekilde yükselişin devam edeceğini düşünerek varını yoğunu sanal para birimine yatırdı. Alt coinlerin düşüşü alım gücünü arttırdı. Elbette vatandaşlar ileride bu coinlerinde artacağını ve 1-2 yıl sonra 1 verenin 15 alacağı düşünülüyor.

Sizlerde alt coin alarak bu durumu fırsata çevirebilirsiniz. %25 oranında bir düşüşün var olması ileride %50 oranında çıkış yaptığında +25 oran kazanacaksınız. Buna en büyük örnek ise 10 bin TL’nin bir anda 12500 TL olacağını gösteriyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz