Black Friday 2020’nin ne zaman geleceği büyük bir merak içeriyor. Bu yazımızda sizlere Black Friday hakkında bilgi vereceğiz. Her sene büyük indirimlerin yapıldığı ve tek bir alanda değil birçok kategori, birçok alanda büyük indirimlerin gerçekleştiği Black Friday, alışveriş yapmak isteyenlerin beklentisi haline geldi. Elektronik, giyim, kozmetik, aksesuar ve aklınıza gelebilecek birçok ürün grubunda fırsatların sunulduğu Black Friday 2020 tarihi açıklandı.

Amerika’da Şükran Günü’nün ardından gelen ilk cuma günü gerçekleştirilen Black Friday hem internet üzerinden hem de mağazalarda, alışveriş merkezlerinde büyük indirimli bir şekilde geçiyor. Ülkemizde de uygulanan bu indirim yaklaştığı için alışveriş tutkunları tarihi merakla bekliyor. İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayan Black Friday daha sonra Kanada, İngiltere ve tüm dünya geneline yayıldı. Black Friday 2020 tarihi ise 27 Kasım 2020 olarak duyuruldu.


27 Kasım 2020 saat 00.00’dan itibaren birçok kategoride farklı indirimler başlayacak. Kara Cuma olarak adlandırılan indirimde Akıllı telefonlar, Oyun Konsolları, Beyaz Eşyalar, Tabletler, Televizyonlar, Bilgisayarlar, Elektrikli Ev Aletleri, Kişisel Bakım Ürünleri, Ofis Ürünleri, Elektronik Ürünler, Makyaj, Giyim, Hobi Ürünleri, Süpermarket Ürünleri, Kozmetik, Takılar ve bu tarz birçok kategoride farklı indirimler gerçekleşecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz