Teknolojinin ve bilişimin yakaladığı seviye sayesinde oyun severler de üst düzey kalitede eğlenceli vakit geçirebiliyor. Çocukken oynadığımız fiziksel aktivitelerin dışında sanala dökülmüş ve konsol oyunları şeklinde niteleyebileceğimiz düzenlerden bugüne yüksek grafik ve donanım özellikleriyle donatılmış cihazlarla karşı karşıyayız. Nihayetinde ciddi meblağlar ödeyerek satın aldığımız akıllı telefon ve benzeri ürünlerden her şekilde faydalanabiliriz. Günlük yaşantımızda önemli bir bölümü ayırarak işlerimizi hallederken boş vakitlerimizde değerlendirebileceğimiz hizmetleri de var. İnternetin sağladığı iletişim hızıyla beraber sohbet, müzik, film gibi oyun arayanlara yönelik de seçenekler bulunabiliyor. Özellikle telefonların akıllı sıfatını almasını sağlayan şey yani işletim sistemi entegrasyonuyla adeta küçültülmüş bilgisayarlar ceplerimize girdi. Böylece 3. parti program adını verdiğimiz uygulamalar sayesinde dahili hafızada bulunmayan özellikler ve seçenekler de etkinleştirildi. Uygulama marketleri bugün yüzlerce yazılımı barındırırken yüksek yoğunluğunu da ücretsiz biçimde kullanıcılara sunmakta. Oyun oynayarak saatlerini geçirenler de ilgi alanları özelinde oldukça geniş opsiyonlardan faydalanırken çevrimiçi ve çevrimdışı ana başlıkları altında aramalar yapıyorlar. İnternet kotanızı kullanmadan Bluetooth yardımıyla arkadaşınızla oynayacağınız 2 kişilik oyunlar da mevcut. Android cihazlarının sanal marketi Google Play Store’dan bahsettiğimiz türde gerçekten sizi uzun süre telefon başında tutacak olanlarını arıyorsanız bizler size tavsiyelerde bulunabiliriz. Android telefonlarda Bluetooth ile oynanan en iyi 2 kişilik oyunları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Android mobil işletim sistemi, günümüzün en fazla kullanıcı sayısına ulaşan yazılımıdır. Neredeyse masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardaki işletim sistemi kullanım oranları dahi aşılırken geliştiriciler de nereden verim alabileceklerini düşünüyorlarsa oraya yöneliyor. İnsanların ilgi gösterdiği sahalarda çalışmalar yapıp ürün geliştirerek kar marjlarını arttırmanın peşindeler. Hal böyle olunca yüksek kullanıcı kitlesi ve geliştirici sayısı, ürün zenginliğini de doğuruyor. Yine yaşanan problemlere yönelik çözümlerin üretilmesi de Android platformunda daha mümkün. Zira sizinle aynı problemi yaşaması muhtemel insanların sayısının artması, çözümün zaruriyet derecesini de arttırıyor. Böylece başta üretici, imalatçı firmalar olmak üzere sektördeki herkes konu hakkında bir metot veya yöntem sunarak her türlü sıkıntıyı aşmak için uğraşıyor. Ürün zenginliğinden söz etmişken çeşitli fonksiyonlara ihtiyaç duyan kişilerimiz uygulama marketlerine giderek buralardan sadece oyun, eğlence amaçlı değil cihazı değiştirip kişiselleştirebilecek seçeneklerle de ulaşabiliyor. Biz de Bluetooth bağlantısını gerçekleştirip internet paketlerinden azalma yaşamadan sanalda arkadaşıyla 2 kişilik oynanan en iyi Android oyunları konusunda tavsiyeler veriyoruz.

Android’de Bluetooth Bağlantısı ile Oynanan En iyi Oyunlar

Aşağıda tanıtımlarını yaptığımız oyunların, açıklamalarının altındaki bölme üzerindeki bağlantıdan indirme sayfalarına ulaşabilirsiniz.

city-racing-3d

City Racing 3D

Araba yarışları ve yarış oyunları severlere yönelik ilk sıramızda şehirdeki rekabete sizleri sokuyoruz. 3D özelliğiyle geliştirilirken kullanıcılardan da yoğun biçimde pozitif geri dönüş almış.

[appbox googleplay com.racergame.cityracing3d]

warlings

Warlings

Arkadaşınıza belirli bir harita üzerinden saldırabilirsiniz. Yolunuza çıkacak silahları edinerek iyi donanmayı unutmayın.

[appbox googleplay com.warlings]

virtual-table-tennis

Virtual Table Tennis

Masa tenisini severek oynuyorsanız bu uygulamayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

[appbox googleplay com.sensedevil.VTT]

dual

DUAL

Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısıyla oynanabilen karşılıklı aksiyon oyunu DUAL, hiçbir ücret ödemeden indirilebiliyor.

[appbox googleplay com.Seabaa.Dual]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz