Bir önceki dönem Beşiktaş başkanlığına adaylığını koymuş Hürser Tekinoktay, Türkiye futbol 1. ligi olan Süper Lig’de yeni sezon öncesi yayın ihalesi ile ilgili önemli bir konuyu gündeme getirdi.
Twitter’ından atmış olduğu tweet’de “İhaleye TV8 veya EXXEN girecek mi?” sorusuna yer vererek ihalede sürpriz bir talip görebileceğimizin sinyalini verdi.

Acun Ilıcalı ile Beşiktaşlı Urgancılar kapışmasında 2. raunt!

Şu ana kadar Süper Lig’in yayını ile alakalı hiçbir söylenti ortaya atılmamıştı ya da bu söylentiler Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ya da dijital platformu Exxen ile alakalı değildi. Tahminin düşünce Tekinoktay’ın attığı tweet, kafaları karıştırdı ve ortaya böyle bir sonuç çıktı.

hürser tekinoktay kimdir ne iş yapıyor nereli kaç yaşında

Ayrıca, TFF’nin yayın ihalesi için oluşturmuş olduğu komisyonda Kulüpler Birliği Vakfı’nı temsilen Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Kasımpaşa yönetim kurulu üyesi Fatih Saraç, İstanbul Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ ve Göztepe başkanı Mehmet Sepil yer alıyor. Mevcut kulüpler birliği başkanı ve Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi’nin bu komisyonda yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz