Borderlands 3 geliyor..! Yeni silahlarla ve Vault acılarıyla yeni gezegenlerle beraber gelen GearBox Software’nin 2K ödüllü oyunun 3. serisi geliyor.

Gearbox Software ile 2K‘nın ödüllü nişancı serisinden tanıdığımız Borderlands için yeni seri 3 PS4 için Eylül ayında geliyor. 13 Eylül günü dünya genelinde yayınlanacağı belirtildi.

Borderlands 3: yeni seri olarak karşımıza çıkarken, daha çok hikaye odaklı oluyor. Hikayesinde ise oyunculara eğlence ve gezegenler arası yolculuk sunuyor. Yeni düşmanlarla milyarlarca silahlı bir oyun sizleri bu sefer daha fazla büyüleyecek. Kısa süre önce paylaşılan yeni video ile geliştiricilere özel olan patlayıcılar bir kez daha kendini gösteriyor.

Borderlands 3 daha önceki serilerin en heyecanlısı ve en fazla hırslı sürümü olacağı açıklandı. Nişancı türü oyun oynamak isteyenlerin bu oyunu çok istekli oynayacakları biliniyor. Birinci şahıs görüntüsüyle oynanılacak olan bu oyun çok zengin ilerleme sistemine sahip ve dünya genelinde 41 milyondan fazla satış yapan bir tür.

2K yetkilisi olan David Ismailer, Borderlands için en fazla oynanılan ve bilinen bir oyun olduğunu söyleyerek, ortak Gearbox’ın yapmış olduğu binlerce çalışma için bir kez daha gurur duyduğunu ifade etti.

Bu seri daha heyecanlı!

Yeni gezenlerle yeni düşmanların yer aldığı yeni sürümde çok fazla özellik ve özelliştirme yer alıyor. Dört yeni Vault Hunter içerisinden istediğinizi seçerek savaşa hazırlanabilirsiniz. İster tek ister arkadaşlarınızı yanınıza alıp bu mücadeleye ortak edebilirsiniz. Sayılamayacak kadar çok olan silahları tek tek deneyebilirsiniz.

Borderlands 3 için 1 Mayıs 2019’da oynanış amaçlı canlı yayın yapılacak. Sizlerde bu etkinliğe Borderlands resmi sitesi üzerinden katılabilir ve izleyebilirsiniz.
Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz