13 Eylül 2019’da Epic Games’in satışa çıkaracağı Botherlands 3 için kısa süre önce bir yeni tanıtım videosu daha paylaşıldı. Paylaşılmış olan yeni video ile karakterler resmen tanıtıldı. İşte detaylar…

Oyuncuların çok uzun bir zamandır merakla beklemiş olduğu Borderlands 3 için bir yeni tanıtım videosu daha geldi. Gelen yeni video ile beraber karakter tanıtımları ve görsek efektler herkesin dikkatini çekti.

GearBox Software‘nin geliştirmiş olduğu ve farklı bir platform desteği sunan birinci kişi nişancı oyunu olarak bildiğimiz Borderlands‘ın son kullanıcısı, uzun zamandır merakla bekleniyor. Yer alan bu video ile beraber oyunun çıkışına çok az bir süre kala kullanıcılar tüm gözleri videoya çevirdi.

Şirketin yapmış olduğu açıklama neticesinde, oyun 13 Eylül 2019‘da Epic Games‘de yayınlanacak. Bunla beraber Amazon üzerinden de ön sipariş verilecek. Oyun Xbox One ve PS 4 için ön sipariş programında yer alacak.  Oyunun Standar Edition paketi 59.99 dolar olurken, Deluxe paketi ise 79.99 dolar olarak geliyor. Ek olarak PC sürümlerinin de ön siparişe açıldığını belirtelim. Sizler hemen 2K store üzerinden de ön sipariş verebilirsiniz.

İşte tanıtım videosu:

Kaynak : Mobil13



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz