Geçtiğimiz yıl hem Netflix hemde AMC’nin hazırlıklarına başladığı bilinen Breaking Bad filmi kısa süre sonra karşımıza çıkacak. Filmin çekimleri sonunda bittiği öğrenildi. İşte detaylar…

TV dünyasında en popüler dizilerin başında yer alan Breaking Bad, devam filmi ile yeniden karşımıza çıkacak. Saul Goodman karakterini canlandırması beklenen Bob Odenkirk, bugün bir açıklama yaptı ve filmin çekiminin bittiğini resmen duyurdu. Yeni filmin ayrıca greenbrier kod adı ile ortaya çıktığını belirtelim.

Böylesine bir yapımın gizli tutulması başarı sunuyor!

Çekimlerin gizli bir şekilde kaydedildiğini söyleyen Bob Odenkirk, açıklamalarında böylesine bir filmin çekimlerinin bittiğini ancak kimsenin bu durumu bilmemesi oldukça garip. Böylesine bir filmin gizli tutulabilmesi aslında bir başarı ve gerçekten mükemmel bir iş olduğunu gösteriyor. Sözlerini kullandı.

AMC ile Netflix‘in şimdiye kadar Breaking Bad hakkında hiçbir şekilde bir açıklama yapmadığını belirtelim. Filmin çekimleri ise 2018’in Kasım ayında ilk olarak başlamıştı. Kısa süre önce de biten çekimlerin oldukça hızlı ilerlediğini belirtelim. Sızıntı bir kaç haber dışında ise elle tutabileceğimiz pek bir şey yok.

Resmi bir açıklama olmasa bile Bryan Cranston‘ın yeni filmde Walter White karakterini canlandıracağı ifade ediliyor. Cranston’ın büyük ihtimal flashback sahnelerinde yer alacağı bekleniyor. Ek olarak Breakind Bad ile Better Call Saul‘un yazarı olan Vince Gilligan, yeni filmde de hem yönetmen hem senarist koltuğunda oturuyor.

Kısa bir süre içerisinde yeni filmin çıkış tarihi açıklanacaktır. Sizlere haber vereceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz