Bu hafta vizyona girmesi beklenen yeni film ve dizilerin fragmanları yayınlanmaya başladı…

Bu hafta vizyona girmesi beklenilen filmlerin ve dizilerin yeni fragmanları gelmeye başladı. Bu hafta fragmanı gelen yapımların en fazla dikkat çekeni ise Dark’ın 2. sezon fragmanı olarak yer aldı. İşte o fragmanlar ve detaylar…

 

Toy Story ve Cars gibi animasyonlardan hatırlayacağımız yapımcı Pixar’dan çok güzel bir animasyon filmi daha geldi. Film bir sonraki sene Mart ayında vizyonda olacak. Ancak fragman şimdiden heyecanlandırmaya yetti diyebiliriz.

The Goldfinch Fragmanı

Son zamanlarda çok sık başvurulan bir durum olarak bildiğimiz kitap uyarlama The Goldfinch örnek oluyor. Fragman çok sıkıcı olurken kitap ise çok dikkat çekmişti. Yada fragman çok iyi olmamış diyebiliriz. 13 Eylül’de vizyona gireceğini belirtelim.

The Dark Crystal: Age of Resistance Fragmanı

Netflix’de yayınlanması beklenilen dizi 10 bölümden oluşacak ve 30 Ağustos 2019’da ilk gösterim günü olduğu açıklandı. Fragman gayet iyi duruyor.

Rambo: Last Blood Fragmanı

 

Türkiye’de 20 Eylül’de beyaz perdede olacak olan Rambo filmi, küçük yaşlardan beri Rambo izleyenleri yeniden o günlere götürebilir.

Jessica Jones Fragmanı

Netflix’in şuanda son Marvel yapımı olan ve fragmanda ise birçok şeyin net olmadığını söyleyebileceğimiz ancak hayranlarının şimdiden doğduğu bu yapımın 14 Haziran 2019’da vizyona gireceğini belirtelim.

When They See Us Fragmanı

Geçtiğimiz Cuma günü Netflix platformunda yayınlanan dizi dört bölüm olarak şuan karşımızda yer alıyor. Puanlamaya baktığımız da ise ciddi puanların verildiğini söyleyebiliriz.

Dark Fragman

İlk sezonunda çok fazla dikkat çeken ve herkesi kendini hayran bırakan Dark’ın ikinci sezonu ise 21 Haziran günü vizyona girecek. Sizlerde 2. sezonu beklerken, fragman ile idare edebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz