Google, hizmetlerinde Android işlevselliğini tamamlayacak bir dizi güncelleme duyurdu. Tüm fişler, yaklaşan Yeni Yıl tatillerinden önce görünecektir. İlk olarak Ekim ayında piyasaya sürülen Gboard klavyesindeki Emoji Kitchen özelliği artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. İki emoji seçildiğinde, klavye her ikisini de kullanan bir kombinasyon önerir ve bir emojiye iki kez dokunmak daha ayrıntılı öneriler verir. Böylece Emoji sayısı 14.000’e çıkar.

Sesli Erişim hizmeti sesli kontrolü için akıllı telefon ekrandaki her eleman, daha doğru etiketleme için bir yapay zeka fonksiyonu aldı işaretleri: şimdi, kontrol için, değil eleman sayısını, ama onun özünü, örneğin, bir menü veya arama söyleyebiliriz. Yeni sürüm Android 11’de kullanıma sunuldu ve şu anda tüm dünyada Android 6.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran tüm cihazlarda beta olarak kullanıma sunuluyor.

Google Haritalar uygulamasındaki yeni Git sekmesi, İşe Gidip Gelme’nin yerini alıyor ve sık ziyaret edilen yerlere hızla yol tarifi almanıza olanak tanıyor. Doğru kalkış ve varış saatlerini almak, yerel nakliye acentenizden bildirimleri değiştirmek ve örtüştürmek ve daha fazlası için favori konumlarınızı sabitleyebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz