Bumble sadece bir flört uygulaması değildir. Burada kurulan birçok arkadaşlıkta söz konusudur. İnsanlar burada kurdukları arkadaşlıklar içerisinde her konuyu konuşabilir, görüşebilir ve tartışabilir. Hatta iş bağlantıları bile kurulabilir. Bu kadar çok şeyin yapıldığı bu platformda insanlar kullanıcılarının aktifliklerini de merak ediyor tabi. Ancak bumble şu anda bunu örmenize müsaade etmiyor.

Bumble now lets people match with anyone in their country - The Verge

Kullanıcıların hepsi aktifliklerini görülmesinden memnun değildi. Bu yüzden daha önceden bu özelliğe yer veren bumble artık bu özelliğin kullanıcılara sunulmasını desteklemiyor. Birinin profiline girdiğinizde bu kişi şu anda aktif tarzında bir yazı görmeyeceksiniz ancak eğer bir profil görüyorsanız mutlaka 30 gün içinde o kişi aktif olmuş demektir. Bumble’da bie kişinin aktif olup olmadığını görmenin tek bir yolu var. Erteleme modu. Bunu yapmak için;
-Bumble uygulamasını açın ve sağ alt köşede buluna mesaj bölümüne girin.
-Daha önce bağlantı kurduğunuz kişinin mesajına veya profil simgesine dokunun.
-Erteleme moduna girin.

Bumble - Date, Meet, Network Better

Eğer erteleme modu ile karşılaşmazsanız muhtemelen kullanıcı bir başka iş ile meşguldür. Eğer başka iletişim kuracağınız kişiler var ise o kişide ısrarcı olmayın ve yolunuza devam edin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz