Bu yazımızda sizlere bütçe planması yapmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz. Özellikle tasarruf yapmak isteyen kullanıcılar bütçesini kontrol etmek istiyorsa aşağıda yer alan uygulamaları inceleyebilir.

HomeBudget

İlk olarak HomeBudget uygulamasından bahsedelim. Bu uygulama Android, iOS, Windows, Mac OS cihazlara destek vermektedir. Gelir ve giderlerinizi takip etmeyi sağlayan uygulama, mobil pazarın en önemli bütçe uygulamaları arasında konumunu alıyor. Ücretli uygulama olan uygulamayı indirmek istiyorsanız fiyatlarını ve linkini sizlerle paylaşalım;
iOS (17.99 TL) bu linke, Android (12,99 TL) bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Spendee

Banka hesaplarınızla uyumlu bir şekilde çalışabilen ender uygulamardan biri olan Spendee uygulaması sayesinde aile üyeleri ya da arkadaşlarınız ile beraber bütçe hesabı yapabilirsiniz. Mac OS, Windows, Web desteği olmayan Spendee uygulamasını iOS cihazlardan indirmek için bu linke, Android cihazlarda indirmek için de bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Wally

Türkçe dil desteği ve rahat kullanımı ile kendini belli eden Wally uygulaması mobil dünyanın en başarılı uygulamarından biridir. Rakiplerine göre daha farklı tasarıma sahip olan uygulama ne kadar para harcadığınızı ve kiminle bu parayı harcadığınıza dair sizlere bilgi verir. Wally uygulamasını Android cihazlardan indirmek için bu linke. iOS cihazlardan indirmek için de bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

YNAB Classic


YNAB Classic uygulaması da kullanım kolaylığı sayesinde ön plana çıkmaktadır. Uygulama sizlere günlük ve aylık harcamalarınızı kolay bir şekilde takip etmenizi sağlar. Uygulamayı Android cihazlardan indirmek için bu linke, iOS cihazlardan indirmek için de bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulamanın 34 gün ücretsiz olduğunu daha sonra ücretli olduğunu da belirtelim.

Dollarbird

Son olarak Dollarbird uygulamasından bahsedeceğiz. Bu uygulama hem bütçe hem de takvim uygulamasını barındırır. Takvim sistemi sayesinde bütçenizi kontrol edersiniz. Eğer siz de Dollarbird uygulamasını Android için indirmek istiyorsanız bu linke, iOS için indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yukarıda yer alan uygulamalardan size uygun olanı seçerek indirip daha sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütçe Planlaması Yapmak İsteyenlerin Kullanabilecekleri Uygulama konusunda merak ettiğiniz soru ve görüşleriniz varsa yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz