Bunlar, yaşlıların 2019’da satın alabileceği en iyi telefonlar. Bu, ilk akıllı telefonunuz olabilir veya ihtiyaçlarınızı karşılamayan bir yükseltme olabilir. Her iki durumda da, bu kılavuz ihtiyaçlarınız için en iyi akıllı telefonu seçmenize ve neden iPhone veya Android gibi bir akıllı telefon isteyebileceğinizi açıklamanıza yardımcı olacaktır .

Şu anda aramalara ve kısa mesajlara erişim sağlayan bir flip telefon taşıyorsanız, bir akıllı telefona yükseltmek korkutucu bir adım olabilir, ancak kullanımı kolaylaştıran, büyük yazı tipi ve ses kontrolü sağlayan yeni seçeneklerle bu bir eylemdir.

Bir telefon görüşmesi veya ziyaretin yerini almaz, ancak metin yoluyla yaptığımız küçük konuşmalar bizi daha da yakınlaştırdı ve fotoğraflarını kolayca göndermeme ve daha sık bağlantı kurmama izin verdi. Bu konuşmaları telefonun yaptığı ve ziyaret ettiği kadar değerlendiriyorum.

İşte yaşlılar ve yaşlılar için en iyi akıllı telefonlar ve cep telefonları.

Çoğu şirket, telefonu kullanmanıza ve sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize olanak tanıyan 14 günlük bir iade politikası sunar. Ayrıca bir arkadaşınıza veya aile üyenize, nasıl bir şey olduğunu görmek için arama planı olmadan kullanmak üzere eski bir akıllı telefonu ödünç alabilir misiniz diye sorabilirsiniz. Evinizde bir WiFi veya kablosuz bağlantınız varsa, uygulamaları indirmeyi, web’i ve diğer etkinlikleri okumayı deneyebilirsiniz.

Tüm tezlerde yaşlılar için akıllı telefonlar, büyük bir yazı tipi veya metin boyutuna ihtiyacınız olsa bile çok fazla bilgi görmenize olanak tanıyan geniş ekranlar içerir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte yaşayabilecekleri fotoğraf ve video araması için iyi kameralar içerir.

Bu telefonlarda fiziksel klavye veya sayısal tuş takımı yoktur, ancak birçok kullanıcı ekran düğmelerini kullanmaya hızlı bir şekilde adapte olabilir. Yaşlılar için en iyi akıllı telefonlarımızın hepsinde, telefona ne yapmak istediğinizi kolayca söylemenizi sağlayacak ses kontrol seçenekleri de bulunmaktadır.

iPhone 8 Plus

İPhone 8 Artı kullanımda kolay çünkü inanılmaz bir ekran ve bir büyük ilk akıllı telefon yapmak kullanışlı özellikleri bir ton vardır, yaşlılar için en iyi akıllı telefonlar biridir.

5.5 inçlik büyük ekran, iPhone 7 Plus ile aynı boyutta, ancak şimdi bir Gerçek Ton Ekranına sahip. Ekranın tüm ışık koşullarında daha iyi göründüğünü söylemenin süslü bir yolu. Bu değişikliği seviyoruz ve iç ve dış mekanlarda telefon kullanacak insanlar için harika olduğunu düşünüyoruz.

Apple, iPhone 8 Plus’ı su geçirmez hale getirir, bu nedenle kısa bir süre için suya bırakırsanız iyi olur. İPhone’u kablosuz olarak da şarj edebilirsiniz. Şarj etmek için kablolarla uğraşmaktan nefret ediyorsanız, bu sizin için harika bir özellik olacaktır.

Touch ID sensörü, şifreniz olmadan iPhone’unuza giriş yapmanızı sağlar ve ayrıca ihtiyacınız olan diğer tüm şifrelerinizi hatırlamak için yerleşik araçlar da kullanabilirsiniz. Fotoğrafları iCloud’a yedekleyebilir ve iPhone’unuzu iCloud’a yedekleyebilirsiniz; bu, telefonunuzu bir bilgisayara bağlamanıza gerek kalmadan telefonunuzu kırdığınızda her şeyin güvenli olduğu anlamına gelir.

İPhone 8 Plus’ın içinde torunların, tatillerin ve hoşunuza giden her şeyin fotoğrafını yanınıza alarak daha büyük bir kamera getirmeden kullanabileceğiniz harika bir kamera var.

İPhone 8 Plus, tüm büyük taşıyıcılarda, ayda 23 dolara veya Verizon , Sprint , T-Mobile , AT&T ve Best Buy’da 699 dolara satılmaktadır . Ayrıca Gazelle’de sertifikalı yenilenmiş iPhone 8 Plus modellerinde fırsatlar bulabilirsiniz .

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9, yaşlılar için harika bir akıllı telefon çünkü küçük bir pakette geniş bir ekran sunuyor ve kullanımı kolaydır.

Bu ekran bir kerede daha fazlasını görmenize veya metni daha büyük hale getirmenize olanak sağlar, ancak yine de bir eliyle tutması kolay olan bir telefonu vardır.

Bu telefon suya dayanıklıdır. Hafif kavisli kenarların ayarlanması biraz zaman alır, ancak kenarlar eski modellerde olduğu gibi çok fazla dokunma işlevi görmez. Bu, yanlışlıkla bir şeye dokunmadan tutmayı kolaylaştırır.

Daha sonra ihtiyacınız olursa daha fazla depolama alanı eklemek için bir microSD kartı yerleştirebilir ve mükemmel görünümlü fotoğraflar çekmek için kameraları kullanabilirsiniz. İlk akıllı telefonunuz varsa telefonu kullanmayı basitleştirmeye yardımcı olan kolay bir mod vardır ve ardından hazır olduğunuzda tam bir akıllı telefon deneyimine açabilirsiniz.

Telefonunuzla daha fazlasını yapmanıza izin verecek tonlarca harika uygulama ve aksesuar bulunmaktadır. Galaxy S9’u ayda 16.33 – 33 $ karşılığında Verizon , AT&T , Sprint , T-Mobile ve Best Buy’da satın alabilirsiniz . Gazelle’de yenilenmiş sertifikalı satın alın .

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note akıllı telefonlar, büyük ekranlar ve telefon yazmayı ve kullanmayı kolaylaştıran bir kalem sunar.

Galaxy Note 9 büyük ekran, S Pen ve daha dayanıklı kılan suya dayanıklı bir tasarım sunar.

Daha fazla depolamaya ihtiyacınız varsa, telefona daha sonra her zaman bir Micro SD kart ekleyebilirsiniz; bu, yükseltmeden önce daha uzun süre kullanabileceğiniz bir telefon anlamına gelir.

S Pen telefonun içinde saklanır ve klavyeyi yazmak için çizmeniz veya kullanmanız gerektiğinde ortaya çıkar, basitçe dışarı çıkar.

Fotoğrafları arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için önde ve arkada harika bir kamera bulacaksınız.

iPhone Xr

İPhone 7 eski bir model, bu da biraz daha ucuz, ancak hala ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Bu, bu listedeki diğer telefonlardan daha küçük bir ekrana sahip ancak daha büyük metinlerle birçok kullanıcı için hala iyi bir seçenek.

İPhone 7 suya karşı dayanıklıdır, bu nedenle suya yanlışlıkla maruz kalmaktan kurtulur, tüm ana taşıyıcılarda çalışır, kontrolleri ve seçenekleri kullanmak kolaydır ve FaceTime veya iMessage’ı iPhone’unuzda olduğu gibi iPad üzerinde de kullanmanızı sağlar.

Kullanıcılar, telefonun önündeki ve arkasındaki harika kameraların yanı sıra iPhone’unuza giriş yapmayı kolaylaştıran ve aynı zamanda uygulamalara giriş yapmanızı sağlayan Touch ID sensörünün keyfini çıkaracaklar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz