Mart ayında düzenlenen GDC etkinliğinde sunulan Activision ve Tencent, Mobile’ı duyurarak oyuncuları şaşırttı. Uzun süredir beklenen Call Of Duty mobil versiyonunun ne zaman çıkacağına dair tarih açıklamasında bulundu. Call of Duty efsanesinin mobil cihazlara gelmesi büyük bir heyecanla bekleniliyor ve çıkış tarihine sadece birkaç hafta kaldı. Mayıs ayında Beta olarak sunulan oyunun çıkış tarihi ise 1 Ekim olarak açıklandı.

1 Ekim tarihinde Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda Call Of Duty mobil versiyonunu indirmiş olacaksınız. Ücretsiz bir şekilde sunulacak olan oyunda yakından tanıdığımız karakterler yer alacak. Aynı zamanda Battle Royale moduna 100 oyuncunun dahil olabileceği bir mod sunulacak. Call Of Duty sayesinde takım ölüm maçı, silah oyunu ve hakimiyet gibi oyun modları sayesinde eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

Call Of Duty’nin adını kazıdığı Crash, Nuketown, Hijacked gibi haritalar da oyunun içerisinde yer alıyor. Oyunda yer alan ikonik karakterler ise; John Price (Call of Duty: Modern Warfare,John “Soap” MacTavish (Call of Duty: Modern Warfare),Alex Mason (Call of Duty: Black Ops),David “Section” Mason (Call of Duty: Black Ops II, Simon “Ghost” Riley (Call of Duty: Modern Warfare 2) karakterleri yer alacak.  Call Of Duty’nin kısa süre sonra çıkacak olması kullanıcıları meraklandırıyor. Bu yazımızda sizlere Call Of Duty’nin çıkış tarihini ve oyunda yer alan ikonik karakterlerden bahsettik.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz