Activision’un yapmış olduğu yeni açıklama ile beraber Call of Duty ücretsiz bir şekilde mobil platforma giriş yapacak. İşte detaylar…

Call of Duty PC ve konsol platformlarında çok popüler olan shooter oyunlarının başında yer alıyor. Yapımcı Activision, Call of Duty için yeni bir haber vererek, oyunun ücretsiz bir şekilde mobil alanda yayınlanacağını söyledi.

Call of Duty: Mobile için gelen bilgiler arasında, oynanılacak oyunlarda çoklu oyuncu modları olacağı ve bir port olacağı söylendi. Bunun yanı sıra ise Team Deathmatch ile beraber Search and Destroy gibi oyunlar entegre edilecek. Bunlara ek olarak ise çevrimiçi oyundaki Nuketown ile Crash gibi beğenilen haritalar da oyun içerisine dahil edilecek.

İş Ortaklığına Neden Oldu!

Sıra dışı olarak haritalar Black Ops ile Modern Warfare’den alınacak gibi duruyor. Tabii ki bu durum bir iş ortaklığını da doğurmuş olacak. Bunlarla beraber Activision, her iki seriden karakterlerin oyuna dahil edileceğini de belirtti.

Ücretsiz olarak gelecek olan oyunda ücretsiz güncellemeler olacak. Ancak PUBG Mobile ve Fortnite gibi ücretli oyun içi alımlar olacak gibi duruyor. Şimdiden oyuna ön kayıtlar başlamış olurken, oyunun çıkış tarihi için net bir bilgi verilmiş değil. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz