Call of Duty Mobile 5. Sezon yenilikleri ile beraber geldi. Kısa bir süre önce Activision hilelere ve hilecilere asla tahammül etmeyeceğini paylaşmıştı. Activision’da oyunun geliştiricileri arasında yerini alıyor. Call of Duty Mobile kostümleri için yeni bir tarz sunuldu ve gelen kostüm Sultan kostümü oldu.

Call Of Duty artık telefonlara taşınıyor ve bu durum 5. sezon ile beraber kendini belli edecek. Steel Legion adında olan yeni sezonda aynı zamanda Crescent Moon adında etkinlikte bulunacak. Eşyaların üzerinde hilal işaretinin yer alması oyuncuların dikkatini daha da fazla çekecek.

7 yeni eşya 5. sezonda yerini alacak. Bu eşyaların görünüşlerinin nasıl olacağı ya da hangi eşyalar üzerinde yer alacağı konusunda şu an için bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak gelecek olan eşyaların isimleri açıklandı ve isimler; Hilal temalı ekipmanlar: Paraşüt, atlayış tulumu, sırt çantası, el bombası ve sersemletici el bombası, Zero’s Sultana, The Metallic Mist RUS-79U şeklindedir. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz