Son zamanlarda karantinadan dolayı bilgisayar ve mobil oyunlara olan ilgi çok fazla arttı. Call of Duty Mobile Rust haritası ile alakalı Twitter platformunda bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Call of Duty Mobile Rust haritası ile gündemde yerini aldı!

Geçtiğimiz yıl çok hızlı bir şekilde hız kazanan ve rakiplerine göz dağı veren Call of Duty Mobile, çoğu mobil oyuncu tarafından benimsenmişti. Gerek oyun dinamikleri olsun gerek yenilikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan oun haritalarını güncel tutmaya devam ediyor.

Call of Duty Modern Warfare ile tanınan Rust haritası, kısa süre önce mobil oyuncular için de aktif olacağı iddia ediliyor. Modern Warfare 2. Sezon ile beraber çoğu oyuncunun beğenmiş olduğu Rust haritası ile mobil versiyonun da hız kazanması bekleniyor.

Şirketin resmi bir şekilde Twitter hesabından açıklanan bilgilere göre net bir tarih verilmese bile yeni haritanın kısa süre içerisinde geleceği bildiriliyor. Call of Duty Mobile Steel Legion güncellemesi ile Modern Warfare’da yer alan Gunfight benzeri bir sitei barındırmakta.

Ek olarak çoğu kullanıcının beğenisini kazanan Zombi modunun yeniden geleceğ iddiaları da bulunmakta. Battle Royale modunda standart çoklu oyuncu moduda geride kalacağı söylentileri bulunuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz