Call of Duty: Modern Warfare (2019): Treyler ve Çıkış Tarihi

Amerikan firması Activision Blizzard, yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare’i (2019) resmen duyurdu. Yenilik, dizinin yeniden başlatılmasıyla sonuçlandı, ancak Kaptan Fiyat ve John McTavish-Soup dahil pek çok favori karakterle.

Yeni fragman açıkça stüdyo geliştiricisi Infinity Ward’ın atıcıyı daha gerçekçi bir askeri simülatör yapmaya karar verdiğini gösteriyor. Düşmanlar daha akıllı hale geldi ve çoğu kahramanı daha iyi silahlandırdı.

Ana motor da değişikliklerden geçti ve beş yıl önce elden geçirildi. Aynı teknoloji Call of Duty 2020 (Black Ops 5) ‘de de tanıtılacak. Nvidia serisinden yeni ekran kartlarına sahip bilgisayarlarda, ışın izleme teknolojisine destek verilecek.

Oyunun üç modu var: hikaye şirketi, kooperatif modu ve çok oyunculu. Silahlar ve seviyeler tüm modlar için aynı anda pompalandığında aralarında ortak bir ilerleme hattı düzenlenecektir.

Yaratıcılar, kooperatif oyununun farklı pompalama seviyelerine sahip oyuncular dahil olmak üzere çeşitli taktik kombinasyonların kullanılmasıyla keskinleştiğini belirtti. Çok oyunculu oyun için ek bir sezonluk geçişe ihtiyacınız yoktur ve tüm içerik ve güncellemeler ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Geliştiricilere göre, PC, PS4 ve Xbox One için platformlar arası çok oyunculu bir ekip kurmayı başardılar.

Toplamda, Call of Duty: Modern Warfare (2019) üç bölümden oluşacaktır:

“Standart” – Xbox One için 180₺ (PC), 360₺ (PS4) ve 60 ABD Doları (~ 360₺)
“Operative” – Xbox One için 250₺ (PC), 440₺ (PS4) ve 80 $ (~ 467₺)
“Advanced operative” – Xbox One için 314₺ (PC), 521₺ (PS4) ve 100 ABD Doları (~ 5850 ₺)
Resmi sürüm bu yıl 25 Ekim’de yapılacak. PS4 konsollarının sahipleri, diğerlerinden bir hafta önce taze içerik alacaklar. PC sürümü Battle.net çevrimiçi mağazasında mevcut olacak.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz