Call of Duty Spec Ops modu için yeni bilgiler gelmeye başladı. Bundan tam 12 yıl önce kullanıcı karşısına çıkan Modern Warfare bu yıl içerisinde açıklanan yeni haliyle beraber hayatımıza yeniden renk katacak. Infinity Ward yapımcısının Moder Warfare’ı açıkladığı günden bu yana sadece senaryosu hakkında bilgiler vardı. Son açıklanan bilgilere göre yeni Call of Duty Spec Ops modu resmen netlik kazandı.

Call of Duty Spec Ops modu bir kez daha geliyor!

Yapılan açıklamalarda, karma bir tecrübe olduğu ve çok oyunculu sistem için önem taşıdığı vurgulandı. Birçok formatda tasarlanan oyun türleriyle beraber tek bir mod olmadığı ve Spec Ops modunun bir moddan öte olduğu belirtildi. Modern Warfare’ı oynarken nasıl oynarsanız oynayın, çoklu veya tekli yinede dünyada oynadığınızı unutmayın.

Call of Duty Spec Ops modu, genelde sizden bazı bölgelerde iş birliği gerektiren birçok görevden oluşuyor. Bazende çok farklı yerlerde farklı maceralarda kendinizi bulabilirsiniz. Bu bakımdan en fazla merak edilen konu ise zombilerin olup olmayacağı.

Oyun içerisinde zombi yer almıyor. Bunla beraber iki farklı ekran görüntüsü de yayınlandı.Call of Duty Modern Warfare, 25 Ekim 2019‘da piyasaya sürülecek

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz