Canlı Skor, Android akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için hazırlanmış canlı maç sonuçlarını ileten bir yapım. Uygulamanın özelliklerinden bahsetmeden önce belirtmeliyim ki, uygulamanın kurulum esnasında neredeyse hiç yetki istememesi hızlı bir şekilde uygulamanın beğenimizi kazanmasında yardımcı oluyor. Zira mobil oyun ve uygulama dünyasında yapımcılar genelde ihtiyaçları olmamasına rağmen birçok yetki istiyorlar ve bu da kullanıcıları tedirgin ediyor. Ancak Canlı Skor Android uygulaması bunun aksine sadece ağ iletimi konusunda yetki istiyor.

Uygulamanın genel özelliklerinden bahsedecek olursak göze hoş gelen sade bir sade bir tasarımının olduğunu belirtmeliyim. Bu sayede hemen her yaştan kullanıcının kolaylıkla uygulamayı kullanabileceğini düşünmek mümkün. Uygulama açıldığı gibi bizi en yakın maçların organizasyon bazında listelendiği ekran karşılıyor. En yakın maçların doğrudan bizi karşılaması güzel düşünülmüş bir detay.

canli skor android uygulama mobil13

Canlı Skor uygulamasında birçok futbol ligine yer veriliyor. Bununla birlikte futbol liglerinin sıralaması ve fikstür bilgileri de uygulama içinde sunuluyor. Canlı maç sonuçları uygulamanın temel özelliği.

Seçilen maçlara ait kadro bilgilerinin görüntülenebildiği uygulamada maç esnasında yaşanan önemli gelişmeler bildirim üzerinden kullanıcılara hızlıca aktarılabiliyor. Bunun için uygulamanın arka planda çalışmasını sürdürmesi yeterli.

canli skor android uygulama mobil13 2

Her ne kadar doğrusu “iddia” olsa da “İddaa programı” ve “İddaa sonuçları” şeklinde markalaşan oyun bilgileri de Canlı Skor uygulaması üzerinde yer alan diğer özelliklerden.

Uygulamada özellikler arası geçişin biraz daha hızlı olması beklenebilir. Bir başka eksi özellikse geçmiş maç sonuçlarını görüntülemek için tarih girildiğinde uygulamanın tepki vermemesi. Bu iki küçük sorunun gelecek güncellemelerde giderileceğini tahmin ediyoruz.

Android akıllı telefon ve tablet PC için Canlı Skor indir:

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz