Casper Yapay Zekâ Teknolojili VIA A3  İle Geliyor

Yapay zekâlı teknoloji ürünü olarak pazarlaması yapılan Casper VIA A3 Plus  modelinin ardından Casper şimdi de serinin ikinci telefonu olan VIA A3 modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere ünlü teknoloji şirketi Casper geride bıraktığımız günlerde VIA A3 Plus modelini satışa sunmuş, yapay zekâ barındırması nedeni ile cihaz yoğun ilgi görmüştü. Ünlü marka şimdi de serinin ikinci modeli olan VIA A3 modeli ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sizi Öğrenen Bir Cep Telefonu İstemez Misiniz?

Aslında satışa sunulan cep telefonunun pek çok özelliği bulunuyor ancak bunlar arasında en dikkat çekeni ise yapay zekâ sayesinde cihazın kullanıcının tercihlerini öğrenmesi olarak öne çıkıyor. Örneğin en güzel selfie resimlerini paylaşmanız için cihazda 16 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamere kullanılırken yapay zekâ sayesinde cihaz yüz hatlarınızın her bir noktasını ezberliyor ve tercihlerinize göre zamanla en kusursuz şekilde görüntülendiğiniz selfie resimlerine kavuşmanızı sağlıyor.

Farklı Renk Seçenekleri, Büyük Ekran

Sıradan renklerden sıkılan kişiler için marka farklı renk seçenekleri de sunuyor. Casper VIA A3 renk seçenekleri olarak sunulan renkler arasında Metalik Platin, Parlement Mavisi ve Kurşun Grisi gibi son derece hoş renk seçenekleri de bulunuyor. Cihazın ekran boyutu ise geniş ekranlı cep telefonu seven kişilere yönelik olarak 6.2″ FHD+ IPS Incell olarak tasarlanmış.

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz