Lüks olarak tanınan Caviar markası yüksek fiyatlı Samsung Galaxy S21’i kısa süre önce tanıttı. Galaxy S20 Ultra’nın özel bir sürümü olarak S21 duyuruldu. Bu yeni telefon 344.000 ruble yani 5.050 dolar başlangıç fiyatına sahip. Ve 39.545 dolara kadar fiyatı arttırılabiliyor.

Galaxy S21 Teknik Detayları!

Bu isimlendirme ile gelen telefonun temelde altın, oniks ve yakut gibi safir benzeri taşlarla kaplatıldığını ve bir S20 Ultra olduğunu unutmayın. Görünüşe baktığımızda Caviar en son sürümü olan kart oyunu sevdalılarını amaç ediniyor ve pahalı cihazları şans tılsımları olarak ele alıyor.

Bu bakımdan firma tam dört farklı iskambil takımından birini temsil eden dört farklı sürüm ve arka paneli Joker kartını anımsatan beşinci bir sürümü üretiyor.

Samsung Galaxy S21 Fiyatı Ne Kadar?

Dört farklı simgeden oluşan modellerin her biri 344.000 ruble yani 5 bin dolar civarı. Joker sürümü ise 2.690.000 ruble yani 40 bin dolar civarında seyrediyor.

Galaxy S21 Ne Kadar Üretilecek?

Bu model cihazın sınırlı olarak üretildiğini ve her modelden sadece 21 tane üretilecek. Bu arada S21 adında gelmesi devam niteliğinde olmayıp BlackJack oyunundaki en iyi eli temsil etmesinden dolayı bir algıdır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz