Caviar Game Of Thrones Kılıfı

Elle kesilmiş birinci sınıf malzemelere sahip özel akıllı telefonların üretiminde uzmanlaşmış olan Rus markası Caviar, Game Of Thrones kitabı tarzında Samsung Galaxy Fold versiyonunu duyurdu.

Tasarım George Martin’in yayınlanmamış ”Kışın Rüzgarları” kitabına adanmıştır. Hacimli kısma, Yedi Krallık’taki büyük evlerin sembollerini, ejderha figürlerini ve saray kulelerini içerir. Elementler, kompozit taş ve altın Çift Elektrolizli 999 numuneden yapılmıştır. Durumda, benzersiz bir akıllı telefon numarası ile oyulmuştur.

Özel bir akıllı telefonun maliyeti, 499.000 ruble olurken, yalnızca ön sipariş verilebilir. İşleme kişisel bir danışman eşlik edecek, dünya çapında nakliye ücretsizdir. Düzenli bir Galaxy Fold’un maliyeti 1980 dolar olarak belirlendi.

Samsung Galaxy Fold – Şubat 2019’da tanıtılan esnek ekranlı bir akıllı telefon. İlk örneklerin kullanıcıları kitlesel ekran arızalarıyla karşı karşıya kaldı , bu nedenle cihazın satışının ertelenmesi gerekiyordu.

Ayrıca Caviar, iPhone XS ve XS Max’in Thor, Captain America, Iron Man ve diğer Marvel kahramanlarının tarzında özel versiyonlarını da yayınlar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz