HTC, HTC One için özel bir çift SIM’li versiyon oluşturdu. Çift SIM’li HTC One, Hindistan, Çin ve Rusya ile sınırlı. HTC One çift SIM’li model aynı zamanda Android 4.2.2 güncellemesini alacak olan ilk “One” varyantı durumunda. Dünya çapında mevcut olan versiyonda ise hala Android 4.1.2 sürümü bulunmakta.

Bu güncelleme hem Android bazında hem de HTC’nin özelleştirmeleri yönünde çok sayıda geliştirme getiriyor. Bunlardan biri widget etkinleştirmeli kilit ekranı. Ayrıca bildirim alanında ana ekran levhalarının yeniden düzenlenmesi, durum çubuğunda batarya yüzdesinin gösterilmesi, ekrandaki menü butonunun kaldırılması için ana ekran butonuna seçenekler gelmesi gibi küçük iyileştirmeler ve değiştirmeler mevcut. Güncelleme sonrasında Camera ve Zoe uygulamaları da geliştirildi. Şimdi cihazınızda AE/AF kilidi de bulunacak. Güncellenmiş Zoe dosya formatı, videoları daha iyi işliyor ve Video vurguları için altı yeni tema getiriyor.

Cift SIM'li HTC One icin Android 4.2.2

Bu güncelleme 175 MB büyüklüğünde ve sadece HTC One cihazların çift SIM’li versiyonları için geçerli durumda. Diğer HTC One modelleri için güncelleme yakın zamanda gelecek. Aslında Android 4.2.2 güncellemesi, daha geniş kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan HTC One tek SIM’li model için güncelleme çıkarılmadan önce güncellemede bir sorun olup olmadığının anlaşılmasını sağlayacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz