Çiftlik Bank ile mağdur olan kişiler “Mehmet Aydın” Tosuncuk isimli kişiyi bulmak için bir dedektif tuttuklarını belirtti. Tosuncuğun izini bulduklarını söyleyen dedektif Mehmet Uzuner, “Brezilya”da olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Çiftlik Bank adı altında kişilere çok yüksek kar payı vaadi vererek 80 bin kişiden alınan 500 milyon TL‘nin üzerinde bir miktar parayı alıp kaçan Mehmet Aydın, en son Uruguay’da lüsk otomobil ile görülmüştü. Son iddia ise Ukrayna’da intihar ettiğiydi.

Tüm bunlara rağmen Mehmet Aydın’ın cesedine ait olduğunu söylenen bir çok fotoğraf gündeme geldi. Peşine düşen ekiplerden kurtulmak için böyle bir yalan söylediği biliniyordu. Çiftlik Bank mağdurları ise bunun üzerine özel bir dedektif tuttu. Mehmet Uzuner‘e göre Mehmet aydın, Brezilya‘da yaşamına devam ediyor.

Dedektif ise çalışmalarını şöyle özet geçti: “Yaklaşık bir aydır çalışıyoruz. Çok uzun yıllardır dedektifim. Uluslararası Özel Dedektif Birliği’ne üyeyim. Latin Amerika’lı dedektif firmaları ile iş ortaklığı yapıyorum. Mehmet Aydın’ın intihar ettiği haberi doğru değil. Brezilya’da şuan ve Paraguay ile Uruguay üçgeni arasında çok güzel geziniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz