CIFTLIK BANK DOLANDIRICILIGININ BIR NUMARALI ISMI FIRARI SANIK MEHMET AYDIN'IN YURT DISINDA SURDUGU LUKS YASAMA AIT YENI  GORUNTULER ORTAYA CIKTI.  URUGUAY BASTA OLMAK UZERE BREZILYA VE ARJANTIN GIBI GUNEY AMERIKA ULKELERINDE BULUNDUGU, YAKALANMAMAK ICIN SIK SIK YER DEGISTIRDIGI BELIRTILEN MEHMET AYDIN'IN ESKI ESI SILA AYDIN'A ALDIGI LUKS YATTA KEYIF SURDUGU GORULUYOR. AYDIN CIFTI LUKS YATTA DOLANDIRDIKLARI PARALARLA KEYIF SURERKEN KAMERALARA POZ VERIYOR. GORUNTULERDE URUGUAY TARAFINDAN EL KONULDUGU BELIRTILEN LUKS OTOMOBILLER DE YER ALIYOR. HUSEYIN COSKUN/ISTANBUL, (DHA)

Çiftlik Bank kurucusu olan ve 132 bin kişiyi dolandıran Tosun yani Mehmet Aydın iddialara göre Uruguay’da sanılıyordu. Ancak Tosun’un Ukrayna’da görüldüğü belirtildi. Binlerce insanı mağdur eden ve 1 milyar 100 milyon lira toplayan tosun ülkemizden kaçmıştı. 

Tosun’un Uruguay’da olduğu düşünülürken, son bilgilere göre yer değiştirdiği ortaya çıktı. Son haberlerde Tosun’un Ukraynalı sevgilisiyle Kiev‘de olduğu iddia edildi. Aydın’ın Ukrayna’da olduğu öğrenilince, mağdurlar yeniden Mehmet Aydın’ın peşine düşmeye başladı.

İddialar ise Mehmet Aydın’ın rüşvet verip kaçtığını gösteriyor. Mağdurlar ise afişler asarak Ukrayna‘da da aramaya başladı.

Çiftlik Bank için 26 Mart 2018 günü bir iddianame hazırlandı ve 48 kişilik dava ile tosun yargılanıyor. 1 milyar 139 milyon lira toplayan ve 687 milyon 838 bin lira ödendi.

Peki sizler Mehmet Aydın için ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz