Clash of Clans, geçtiğimiz günlerde yayınladığı dev güncelleme sonrasında oyundaki birçok şeyi değiştirdi. Kimi oyuncular tarafından sevinçle kimi oyuncular tarafından ise oldukça olumsuz bir şekilde karşılanan söz konusu güncelleme sonrasında yeni bir köy binası, yeni bir savaşçı ve yeni bir saldırı – savunma zamanı tanınması gibi oyunu kökten etkileyecek yenilikler sonrasında aslında bir ortalığı toparlama çalışması gerekiyordu. İşte o çalışma bugün yani 17 Aralık itibariyle yayınlanacak yeni bir güncelleme ile gerçekleşecek gibi görünüyor.

Clash of Clans 17 Aralık 2015 Güncellemesi

Söz konusu Clash of Clans güncellemesi ile birlikte kişisel koruma modeli sistemi iyileştirilecek. Dileyen oyuncular bir süreliğine oyuna ara verebilecekler ve gönül rahatlığıyla çevrimdışı olabilecek.

Çevrimiçi kişisel mola süresi ise üç saatten dört saate çıkarılıyor.

Seviyelere göre değişen mola süresinde de bazı değişiklikler mevcut. Buna göre Titan 1 / Ledeng seviyesindeki üç saatlik koruma dört saate çıkarıldı. Titan II seviyesindeki iki saatlik koruma üç saate çıkarıldı. Titan III seviyesindeki bir saatlik koruma iki saate çıkarıldı. Şampiyon seviyesindeki 30 dakikalık koruma süresi bir saate çıkarıldı. Şampiyon seviyesi altındaki koruma ise 15 dakikadan 30 dakikaya çıkarıldı.

Klan Savaşı maçlarındaki özelliklerlerde de bazı değişiklikler gerçekleştirildi. Söz konusu değişiklikler dokuzuncu seviye köy binası ve on birinci seviye köy binasına yönelik.

Clash of Clans 11 koy binası ve yeni savasci mobil13

Yeni bir savaşçı karakter olan Grand Warden için belirlenen hava ya da kara seçeneği artık oyun tarafından kaydedilecek. Kaydetme sorunu bu güncelleme ile gideriliyor.

Yıl başının yaklaşmasıyla da beklenen yıl başı ağacı artık oyundaki yerini alacak.

Son olarak ilgili güncelleme ile birlikte Clash of Clans hile konusunda da arka planda bazı çalışmaları devreye sokuyor.

Android için Clash of Clans indir

[appbox googleplay com.supercell.clashofclans]

iPhone ve iPad için Clash of Clans indir

[appbox appstore 529479190]

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar ben güncelleme geldikten sonra köyüme bağlanamadm lütfen yardmcı olun şifre hatası verdi yeni şifre almama rağmen bağlanamadım yardm edun lütfen

  2. Niye clash of clans imternetde oynayamiyorum sadece ev vifisinde oynuyorum gercekden bu cok kisiyi oyundan kopardi bunu kaldirin yoksa oyun dunyadan kalkacak benden soylemesi ve supercel idden hesabi ayirmayi kolaylasdirin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz